Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz szerelem, el fog múlni egyszer?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem tart örökké..:/
2010. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
remélem, bár attól függ nagyban hogy összejöttök vagy szakitotok.
2010. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
úgy néz ki hogy szakítottunk :S legalábbis úgy jön ki az egész,mert két hete nem tudom elérni telefonon.valamelyik nap meg már csak azt mondta be hogy nem elérhető :SS
2010. jún. 15. 00:59
 4/14 anonim ***** válasza:
mióta voltatok együtt? és miért nem tudod elérni, összevesztetek, vagy csak úgy előzmények nélkül tűnt el?
2010. jún. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen , el fog múlni! Nekem is elmúlt. Csak onnantól kezdve nem leszel egyhamar ugyan olyan szerelmes.
2010. jún. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
körülbelül 2 hónapig jártunk,de ez előtt is ismertem már.és igen előzmények nélkül történt ugyanis nem vesztünk össze.emlékszek valamelyik szombaton még eltudtam érni és akkor jót dumáltunk.aztán hívni akartam hétköznap,azt hiszem kedden,na akkor már nem tudtam elérni.pontosabban kicsöngött,de nem vette fel senki.és valamelyik nap meg már nem is volt elérhető.
2010. jún. 15. 07:56
 7/14 anonim válasza:
Talan ne telefonon,hanem mas uton probald elerni.Msn,iwiw stb.Vagy ha tudod hol lakik,vagy holl van most,akkor ha lehetseges keresd meg szemelyesen.Vagy hagyj uzenetet a telefonra,hogy surgos lenne.Talan ismeroseit,baratait kerdezd meg felole :)
2010. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Msn-re se jön fel,iwiw-je nincs.a barátait nem igazán ismerem.Messze lakik,úgy hogy nem igazán tudnák elmenni hozzá.De köszönöm a válaszokat :) Azt hiszem el kell felejteni.
2010. jún. 15. 09:47
 9/14 anonim ***** válasza:
nem akarlak kiábrándítani, de az örökké tartó szerelem nem létezik..
2010. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni...sőt a másvilágon is ott lesz...hallhatatlan szerelem!!:D:D:D
2010. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!