Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem. Félne a kihivástól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Félne a kihivástól? Uj lenne neki?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot.Nagyon jokat beszélgettünk,majd össze jöttünk.Megtörtént minden jo köztünk.Elöttem egy 5éves kapcsolata volt aminek inmár 6 hója vége.Nem mondja az érzéseit ,nem mutatja ki,pedig szex közben minden porcikájában éreztem mit érezhet.Folyamatosan beszélük azóta.Miért nem közli velem a pozitiv vagy negativ érzéseit?

a sztorihoz hozzá tartozik hogy az elözö kapcsolatában a lány igen csak átverte,megcsalta stb stb...Lehet fél az uj csalodástol,szerelemtöl?Nem értem.Hogyan vezessem rá hogy elmondja mit érez??

elöre is köszi 22/L ö 25/F


2010. jún. 14. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg várni még1 kicsit, férkőzz jobban a bizalmába, biztos h fél az új csalódástól :)
2010. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

istenem

elsö nagyon ott van:Dkár hogy nem illik a témához.

második..nagyon szépen köszönöm

2010. jún. 14. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

hát kb. mint az exem...

azért nem nyilváníotta felém az érzéseit,mert még mindig azt a hülye p.csát szerette,aki jól átb.szta a fejét.de utólág már úgyis gondolom,hogy megérdemelte.

agyj neki egy kis időt,ha akarja a kapcsolatot nyílni fog.

2010. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
probálom,de szerintem egy szexuális együttlét már sors döntö is lehet,mármint akkor tudni lehet ki mit akar a másiktol.Remélem nyilni fog mert én érzem amit éreznem kell csak félek én attol hogy a másikat szereti bár ugy vettem észre inkább gyülöli
2010. jún. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!