Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek velem a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Miért ilyenek velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Most is volt egy srác akivel megismerkedtünk, aztán néhány találkozás után meg össze jöttünk. Megkedveltük egymást majd jött egy óriási félre értés aminek a következtében ő össze kombinálta a dolgokat majd közölte, hogy "ahogy ismeri ő magát ez nem lenne hosszútávú mert nem érzi azt amit kellene... már mint azt, hogy na igen ő az a..." Egyszerűen nem értem, hogy miért van ez így velem de már sokadjára. Rettentően elkeserítő és fáj amikor a képembe vágja, hogy jól érzi magát velem de nem érzi azt amit fent leírtam már. Mit kéne tennem, hogy ez végre már ne így legyen?? Szívesen várok tapasztalatokat és véleményeket is egyaránt.

19/L


2010. jún. 14. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fent nem írtál le túl sok mindent, szóval én pl nem tudom, hogy mi hiányozna belőled. Lehet, hogy a fiúnak rendezetlen volt a magánélete. Igaziból meg ugye csak egy van...ezért nehéz megtalálni és kell rá nagyon vigyázni, ha megtalálod :)
2010. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el, mi volt a valódi baj ebben és a korábbi esetekben, nem tudunk segíteni..
2010. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy kapott egy ismerkedős e-mailt akinek a feladójáról kiderült, hogy távolról ismerem. Ergo ő össze kötötte velem, hogy én tesztelgetem őt vagy én írtam vagy szimplán megkértem a lányt. De én mondtam neki hogy találkozzunk vele és majd elmondja, hogy közöm nincs a dologhoz de azt nem akarta vállalni. Néha elég lobbanékony vagyok és letámadtam olyan dologért amiben csak félig-meddig volt igazam.
2010. jún. 14. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki őszintén, h nem te voltál, és ha tényleg szeret, el fogja hinni. A lobbanékonyság viszont a hazugság jele.. Őrizd meg a hidegvéred.

17F

2010. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel írtad hogy sokadikra vagy "unalmas" (lehet nem vagy az), gondolkozz el vagy azon, hogy mi kéne nekik (tippet szerintem kérhetsz bnőidtől), vagy kérdezz rá, hogy miért.. akkor már lehet hogy végleg bunkónak fog nyilvánítani, de lehet hogy okulsz a következőkből :)
2010. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszerüen annyi a dolog hogy összejössz egy hapsival,majd 1-2 hét vagy nem tudom mennyi idő után kiismer,és annyit mond köszi inkább hagyjuk... sok lány van aki csak később mutatja ki a foga fehérjét
2010. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy 1-2 hét alatt rendesen ki lehet ismerni a másikat. És én azt hiszem, hogy korrekt voltam vele ha hibáztam akkor én tettem is ellene, hogy helyre hozzam és nem voltak ezek a "hibák" igazi hibák hiszen csak a véleményemet mondtam el.
2010. jún. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!