Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, jól döntök ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jól döntök ha kezdek egy elég jólszituált, pénzes de roma lánnyal? Akinek eddig elég zürös kapcsolatai voltak. Nagyon jó csaj, de akkoris, az ex-ei elég gázok:D?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Roma lánnyal akármilyen helyzetű, soha nem kezdenék.
2010. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Rondák,büdösek,gusztustalanok,nem emberek ők és nemis állatok,férgek ivadéka undorító nép,takarodjál haza itt minden a miénk.Mint a dögvészt vagy a pestist úgy megkell állítanunk ezt is,mert most kell,most kell lépned mert ők taposnak el téged!
2010. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem kezdenék vele, nem vagyok rasszista, nem a lány származása miatt nem. Egyszerűen ha egy lányt úgy tudsz leírni, hogy a második ami eszedbe jut róla az, hogy pénzes, akkor ne kezdj vele.
2010. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha zűrös kapcsolatai voltak, meggondolandó. A romák exei nem olyanok, hogy jól van, semmi gáz, kavarjál csak fehér sráccal... tudod "rajság van" ..:S Ami elég gáz, de ha véletlenül összeakadsz eggyel, akkor lehet, hogy hirtelen 6-an lesznek... Aztán nem tom, ezt neked kell eldöntened.
2010. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21:48 én meg az ilyen ostoba embereket taposnám el, pont az ilyen miatt éleződnek ki a társadalmi ellentétek. Az ilyen náci bandák semmivel sem jobbak mint a KÖTÖZKÖDŐS cigányok.(nem vagyok semmilyen kisebbség mielőtt megkapnám)


Kérdező: Ha eltudod fogadni ,hogy a családjának esetleg más a kultúrája mint amit te megszoktál akkor simán. Meg ha nincs olyan ex-e aki még hajt rá, de ha bátor vagy akkor az sem akadály:D

2010. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert valaki roma, még lehet tiszta, és lehet normális is. Vannak retkesek, de azok ugyan ugy magyarokba is vannak... De ha belegondolsz, a sok magyar olyan büdös a buszon h lefordulok a székről. Szóval kvittek a magyarok a romákkal. Nem védem egyiket sem, mivel bennem is van roma vér.3/4 magyar, 1/4 roma vagyok. És attól h van bennem roma vér, egyáltalán nem szégyellem... LEHET LEPONTOZNI! leszarom, minden cigány ellenes ugyis lefog
2010. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ezért is irtam hogy jólszituált,normálisak....és nem büdösek vagy koszosak,teljesen normálisan élnek mint mi,attól eltekintve hogy romák,meg nemtartanak iylen kulturákat sem...
2010. jún. 14. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdhetsz vele kapcsolatot. Ha együtt jártok egy ideig, ki fog derülni, hogy csak a kapcsolatai voltak zűrösek, vagy a természete is az. Ha valamit nem fogsz tudni elfogadni benne, a kapcsolatból ki is lehet szállni. Nem nagyon hiszem, hogy bajod lehetne, akár jól fog működni a dolog, akár nem.
2010. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt: kultúrákat nem tartják:D


Másrészt: ha normálisnak ítéled meg, és a családja is annak tűnik, akkor hol a gond?

Eddig kb ennyit mondtál: "Olyan mint bármelyik másik normális csaj, jöjjek-e össze vele?".

Akkor?:D

Hajrá?:)


UI: roma, nem roma, nem mindegy?:D Hidd el, mutatok bármelyik népből, országból gyökér, büdös, bunkó embert:DDD származás nem számít.

2010. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!