Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, most akkor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, most akkor csak arra kellenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiúhaverom akivel előkerült h lefeküdnénk egymással. De montam h nálam sztem akk érzelem is ki kezdene alakulni. Ő meg monta h nála biztos nem. Meg mondta h ő úgy nem járna velem.azt mondta h ne tuggya kifejteni miért nem. Lehet h csak fél szerelmes lenni? Vagy még kicsit éretlen? am én 16 ő 17
2010. jún. 14. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugjatok, aztán kész.
2010. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
omfg
2010. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolkoggyá ilyenek amíg nem tudsz helyesen írni!
2010. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem te vagy az előző kérdésnél az 1éjszakás-os 16 éves kiscsaj is?
2010. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 beetlejuice ***** válasza:
Hát több mint valószínű, hogy csak arra kellenél neki, ezt ő ki is mondta igazából. Szal szerintem ne feküdj le vele, hacsak nem te is csak azt szeretnéd tőle.
2010. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem amúgy tudok helyesen írni csak megszoktam az msn stílust és léci ne fárasszatok a hülyeségeitekkel azt szeretném tudni, hogy hogy látja ezt más.
2010. jún. 14. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
igen csak megakar dugni!! boldog vagy????
2010. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát magamat ismerve csak vagányságból mondja, hogy ő nem érezne semmit. Én is voltam hasonló helyzetbe, akkor én is mondogattam, hogy én nem fogok szerelembe esni, bár magam sem hittem el amit mondtam. Most csak vagány akar lenni, hogy ő meghúz, és utána nem fog szeretni, de hidd el minden meg fog változni, és nem feltétlenül rossz irányba, ez csak rajtatok múlik. Én úgy gondolom, hogy ha te nem szeretnél tőle semmit, akkor mondj nemet, de ha szeretnéd, hogy szeresen, és esetleg legyen valami más is, akkor rajta, itt az esély. Sok sikert!!!
2010. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miért akarja mindenki a lehető leghamarabb elveszíteni a szüzességét?? ha megtörténne, akkor meg már nem tudnátok egymás szemébe nézni és egy barátot is el fogsz veszíteni. az egyiknél biztos beindul valami, amit a másik nem fog tolerálni és akkor annyi. volt haver, nincs haver. csak szóbeszéd tárgya lennél.
2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen ettől én is nagyon félek..meg am is téll én olyannal akarom elveszíteni aki szeret. Meg mongyuk azt akarnám h szeressen, de egy szex miatt nem fog belém szeretni
2010. jún. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!