Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Csak 3-szor vagy 4-szer szexel velem a feleségem.

Figyelt kérdés

A feleségem sajnos havonta csak 3-szor , 4-szer szeretkezik velem , de akkor nagyon szenvedélyesen.

Igaz 3-rom műszakban dolgozik és eléggé elfárad,vagy már nincs kedve hozzám? Esetleg van más valakije a munkahelyén?!


2010. jún. 14. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én csak 21 vagyok, de attól függetlenül még mondhatok jókat...miért lenne más rajtad kívül? ha van szenvedélyesség, az azt jelenti, hogy kívánja, csak fáradt, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, és az, hogy miért terelték a válaszokat a rasszizmus, cigányság,romaság felé?!, na azt már nem tudom:)

a házas életben már nem a megfelelés az elsődleges cél, hanem a megélés, a család alapítás. eleinte mindenki naponta esik a másiknak, de ez mindenkinél alábbhagy a későbbiekben.

2010. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

"a romák legalább szüzen mennek férjhez.és nem qrván mint a magyarok.mire egy magyar lány férjhez megy,minimum 5 szét..-ták

tegnap 19:27"


Annak tényleg sok értelme van, ha 15 évesen férjhez megy valaki.Szül 3 gyereket, lehet tönkre megy a házasság, aztán vált egy másik cigány faszira.Annak is szül még 3at, aztán én meg az adómból fizethetem nekik a segélyt.

2010. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

ez nem a rasszizmusról szóló kérdés volt!minden roma család más, a tvben volt a 11 éves kislány, aki megszülte a gyerekét, mégsem ment férjhez, hiába elég nekik szülői beleegyezés. igaz, vannak olyanok, akik hamar férjhez adják a lányukat, de MINDEN CSALÁD MÁS!

az én városomban élők nem ilyenek, azok fűvel fával, egymással(fiúk a fiúkkal is, mint a börtönben) ez már egy elkorcsosult világ

2010. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Fke ***** válasza:
81%

amúgy 26 éves korban megy mondjuk férjhez és volt már 5 pasija az miért olyan durva? 15 pasas, az igen, de 5? Tegyük fel átlag 2 éves kapcsolatai lennének(ami nem valami gyakori) és mondjuk 18 évesen van előszőr pasija(haha, kb hány ilyen lány van ma?), akkor számolj, hogy 26 éves korára 4 pasija lett volna és senki nem szólhatna semmit. két év alatt, ha nem fekszenek le, ott gondok vannak. Szóval 5 pasi "szétk*rta"... Az, hogy valakinek van barátja és lefekszenek nem kur-vaság és, akinek 5 volt, mire férjhez megy egyáltalán nem durva.


amúgy lehet vitatkozni a fajok erkölcsi normáiról te büdös tetű cigány, remélem te és a meglévő és leendő ri-banc lányaidat a testvéried mind megerőszakolják, a te hazátlan "néped" nélkül szebb lenne az élet és senki nem hiányolna titeket


20F

2010. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

te nagyon hülye,kihez irogatsz?

látszik a magas inteligenciád az írásodból.

1, -a magyar lányok nem 26 évesen mennek férjhez

2, -ha akkor menne férjhez-nem 5pasija lett volna előtte

3, -menj már el egy discoba, vagy menj ki az éjszakába hány magyar!13-15éves lánnyal találkozól? rengeteggel.

és hány romával? ha mégis találkozol egyel is,van kisérője, a férje vagy a vőlegénye,de eleve őket be se engedik szinte sehova.

Elég ha kimész a nyugatihoz péntek este.Nézz körül! nem a csitri roma kur vák viháncolnak éjjelente

2010. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

tegnap 16:51!

szerinted egy 26 éves csajnak 5 pasija volt életében? na ne nevetess! a csúnyábbakat is többen meg húzzák.

2010. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Fke ***** válasza:
az 5 lányt nem én mondtam, hanem az a sperma formátumu roma az első oldalon
2010. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!