Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Egy fiúval jártam 4 napot de csak addig teccett amíg meg nem kaptam, mert mikor elkezdtünk járni egyszerűen 'kiszerettem belőle'! Bővebben lent

Figyelt kérdés
most szakítottam vele, de akinek most tetszem (és ő is nekem), Őt félek h elvesztem emiatt! nem értem magamat! segítsetek hogyan szüntessem meg ezt az érzést! mármint azt, h csak addig szeretm amíg meg nem kapom!
2010. jún. 14. 16:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
eddig még 1 fiúval sem feküdtem le! :)
2010. jún. 14. 17:25
 12/14 anonim ***** válasza:

"nem értem magamat!"


én sem értelek téged.


Aki most tetszik, azt azért veszítenéd el, mert szakítottál a barátoddal? Hát azért egy másikat nem vesztesz el, ha még meg sincs. Így csak esélyt adsz a dolognak. Szal nem értelek.

2010. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Egy fiúval jártam 4 napot de csak addig teccett amíg meg nem kaptam"


Akkor óvatosan fogalmazz, mert ez pont úgy hangzik, mintha 4 nap után lefeküdtél volna vele.

2010. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

magamra ismerek ebből a leírásból.. tényleg önzőő dolog amit csinálunk, de sajnos nekem is ilyen a természetem h csak a 'vadászás' érdekel. és amint megkaphatok vkit.. más felé kezdek keresgélni.. de ez csak azért van mert nem vagyok szerelmes egyikbe see.. amikor szerelmes voltam, eszem ágába se volt elmenekülni a kapcsolatból.

szal tényleg a SZERELEM a kulcs.. és abban igaza van vmelyik előttem szólónak h nem kell egyből járni csak mer tetszetek egymásnak.. előbb jobban ismerkedjetek meg.. és ha megvan a kellő vonzalom, akkor érdemes.

ezért akadok ki mikor meglátom pl msnen h vki 2 nap járás után kiírja h szeretlek szívem.. pedig az a jóó ha egy kapcsolat ki tudja érdemelni azt a szót, h szeretleket mondjunk a másiknak.. nem csak úgy dobálózni vele.

18/L

2010. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!