Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig menthető egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig menthető egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha azt mondta, hogy lehet, hogy már nem szeret, és nem tudja mi van... akkor menthető még? lehetséges, hogy csak félreértelmezi azt, hogy átalakul a szerelem?.. hatással van a sok munka, esetleg a pánik? 2 éves kapcsolat, ő 26 fiú én 19 lány.
2010. jún. 14. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ennyire elbizonytalanodott emberrel én már nem mentenék semmit...csak magamat,szakítanék végleg.
2010. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Á velem is volt már ilyen, hamar megbánta a kijelentést (voltpasim pl, de a mostanival is volt hasonló). Lehet, hogy csak mulandó érzelmi hullámvölgy. Vagy pl jelenlegi pasim tavaly nyáron azért hagyott ott (akkor kb egy éve jártunk), mert egyrészt beijedt az elköteleződéstől, függetlenségi rohama támadt (úgy pár hete érlelődött), másrészt úgy érezte nem szerelmes, de elbeszélgettünk az érzelmek átalakulásáról, hogy a szerelem nem lángol örökké, hanem átformálódik, de ezzel sokan nem tudnak mit kezdeni. Ezt belátta. Ettől függetlenül már eleve alig bírta végigmondania szakítási szándékának az okát, mert annyira zokogott.. Ez késő este történt, nála aludtam (messze lakunk), reggelre rájött, hogy ez mekkora idiótaság, visszaszívta az egészet, és akkor olyan boldogság vette kezdetét, hogy csak úgy lebegtünk.. nem tudom nálatok mi van, lehet persze, hogy ennek lőttek, de a lehetséges helyzetek száma végtelen, szal ha szerencséd van, még kiderülhet, hogy ez csak átmeneti para.
2010. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább meddig érdemes menteni.
2010. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ne ess kétségbe, a megszokás, a szerelem halványodása gyakorolhat ilyen hatást rá már önmagában is, ha meg még a sok stressz is hozzá társul, akkor nem meglepő. Ha szereted, tarts ki mellette, lehet most van rád a legnagyobb szüksége. Legyél vele megértő ha még nehéz is, lehet hogy megéri. Figyelj azért a jelekre, nehogy az legyen hogy más felé vágyakozik, csak ezzel próbálja leplezni. Idővel úgyis kiderül, hogy van-e értelme együtt maradnotok.
2010. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ki akarok tartani, mert nekem nagyon fontos, csak annyira rossz itthon ülni és várni, hogy most mi lesz vele.. hogy érez tovább... :( nagyon félek. de köszönöm nektek!
2010. jún. 14. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ezt mondta másfél év után,sőt,ő még szakítani is akart velem. De mindent megbeszéltünk,csak ellaposodott a kapcsolatunk. Próbáljatok ki új dolgokat,szervezzetek romantikus programokat!
2010. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18:15-ös és megmentettétek a kapcsit? azóta együtt vagytok? mióta? és hogyan? miket csináltál, miket mondtál?
2010. jún. 14. 18:45
 8/8 anonim válasza:
Most bukkantam erre a posztra. Bocs hogy ennyi idő után irok, de szeretném kérdezni, hogyan alakult a kapcsolatotok? Csak mert az én kapcsolatomban (ami mindjárt 3 és fél éve tart), most jött el az a pillanat, amikor a párom szakitásra készen közölte velem hogy már nem érez úgy irántam mint régen (ez szinte egyik napról a másikra). Még nem történt meg a szakitás, mert beszélgettünk és most úgy vagyunk hogy ez a hét olyan próba szerű. Nálunk sok volt a veszekedés és neki elege lett belőle. De mégis megmentené a kapcsolatot, ha belement ebbe a hétbe (úgy gondolom).
2014. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!