Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, ergo örökre vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, ergo örökre vége?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig azt hittem, ez így van. Hogy két ember szétválik és soha többé együtt. De rájöttem, hogy korántsem ez a helyzet. Sőt, inkább több az olyan szituáció, mikor kibékülnek a felek.

Szerintetek jó ez így? Nem kéne lezárni végleg és tartani magunkat ahhoz, hogy befejeztük?


2010. jún. 13. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem hozza a helyzet, meg az érzelmek stb...Ha egyszer vége lett, annak volt valami oka, és a kibékülés függ a szakítás okától is. De soha ne mondd, hogy soha..
2010. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha én szakítok, akkor azt r*hadt komolyan gondolom. Mások meg ingáznak az emberek között, azt sem tudják mit akarnak. Mindig csak az újrakezdésről szól a fáma, és mindig elfelejtik, miért is lett vége. És rengeteg esetben ostoba okok miatt mennek szét. Miért nem lehet gondolkozni, mielőtt kimondják: vége?
2010. jún. 13. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert van aki bízik, abba h ha újra kezdik akkor a párja megváltozik, jobban odafigyel rá, többet törődik vele, vagy egyszerűen a hibái ellenére is őt szereti
2010. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.Sokan élnek se veled,se nélküled kapcsolatban.Erőltetik,ami nem megy,néha szétmennek,aztán újra együtt,akár évekig,gyerek mellett is.

Vannak olyanok,akik félnek egyedül lenni,ezért hiába volt rossz az ex mellett,inkább visszakönyörgik magukat,csakhogy ne kelljen egyedül lenniük.

A szakítás nálam is örökre szól,még akkor is,ha beledöglök,annyira fáj.De az okok nem egyik napról a másikra jönnek elő,hanem gyűlnek és egyszercsak elfogy a türelem.Persze nem kell azonnal szakítani,meg kell mindent próbálni,mert nem mindig lila köd és boldogság egy kapcsolat,de ha látjuk,hogy nem megy,miután mindent megtettünk,akkor le kell zárni és új életet kezdeni.

2010. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, valahogy erre akartam rávilágítani.

Én is nehezen estem/esek túl egy szakításon. Sajnos talán még szeretem az illetőt, hiányzik is, de a döntésem végleges. Nem valószínű, hogy úrjakezdeném, inkább beledöglök a fájdalomba én is.

Szakítani csak úgy szabad, ha nyomós okod van rá. Ezért nem értem, hogy aki ezt meglépi, miért táncol állandóan vissza.

2010. jún. 13. 16:52
 6/6 beetlejuice ***** válasza:
Ha én kimondom a szakítást, arra jó okom van, és mindig végleges. Már csak azért se békülnék, mert nagyon csökönyös vagyok, meg azt akarom, hogy érjenek vmit a szavaim. De anyukám például már kb két év alatt 30-szor dobta ki a pasiját...
2010. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!