Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Veletek ilyen előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek ilyen előfordult már?

Figyelt kérdés

Mikor a páromat felizgatom,de nem történik köztünk sex,úgy mond csak petting, utánna idővel, ahogy kezd lelankadni neki(...), akkor azt mondja szokott neki fájni.

Valaki tapasztalt már ilyet?Vagy ez férfiaknál természetes?


2010. jún. 13. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
egyáltalán nem természetes. ha rímekbe kívánnám önteni, így tenném: "ha fáj a kuki, az baj, az tuti"
2010. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az azért tény, hogy nem a világ legkellemesebb dolga, ha úgy kókad le, hogy nem történt semmi...
2010. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha felhúznak,és semmi,akkor nekem is szokott fájni...vagyis inkább ilyen feszítő érzés...:D
2010. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kielégületlenség jele. Marhára tudnak fájni a golyók meg az egész alhas... Másnéven spermapangás. Ha ez sokszor ismétlődik akkor meddőség is kialakulhat egy pasinál.Ilyenkor ha nincs más mód mielőbb ki kell verni és tuti nagy lövésre lehet számítani :-))
2010. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
"ha fáj a kuki, az baj, az tuti"...ha hozzászólhatok, akkor így jobban rímel:"ha fáj a kuki, hogy baj van, az tuti"...
2010. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
és ez rappelve igy hangzik : yo yo he yo , kukijo fajo az bajo yo yo
2010. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor mindig fáj.

Régen szinte állandóan fájt, voltam vele orvosnál, aki visszértágulatot állapított meg, meg is műtöttek. Azóta az állandó tünetek elmúltak.


De ha felizgulás után nem megyek el, akkor nekem is fáj, sőt! Meg is dagad. Voltam kontrollon, de nem találtak semmi rendelleneset.

Ha belegondolsz, normális jelenség lehet, mert a herék felkészülnek a spermák kibocsátására, aztán mégsem tudják kijuttatni. Amint kiveri, a probléma megoldódik. (Legalábbis nálam megoldódik.)


De azért menjen el orvoshoz, mert lehet, hogy neki is visszértágulata van. Nem veszélyes, csak a termékenységre hosszú távon nincs jó hatással, meg néha kellemetlen. A kezelése egy egyszerű műtét. Engem még aznap hazaengedtek, bár az altatás miatt kába voltam.

2010. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. Ez természetes a férfiaknál.
2010. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!