Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Veletek előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy nagyon jó barátotok (lány) bevallja, hogy többet érez irántatok... de ti elutasítjátok. Lehetséges, hogy később mégis akartok tőle valamit, rájöttök, hogy hiba volt elutasítani? (Akár barátok maradtatok, akár megszakadt a barátság.) A válaszokat előre is köszönöm. :)
2010. máj. 19. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.. ha időközben megváltozott róla a véleményem. :)
2010. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de még nem volt ilyen.
2010. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostanság volt ilyen, hogy kénytelen voltam visszautasítani egy lányt. Erősen kételkedem benne, hogy megbánnám a későbbiekben.


20F

2010. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, mennyire vagy gyakorlott ranizó. Van aki az első tali után tudja, hogy lesz-e folytatás, vagy sem.

Van aki nem biztos semmiben, így lesz folytatás és csak sokadik randin derül ki, hogy lesz-e belőle kapcsolat, vagy sem.

2010. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi miatt változhatna meg a véleményetek?

Köszi az eddigi válaszokat. :) Jöhetnek még...

2010. máj. 20. 01:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük ott, hogy akkor nem lenne ennek a dolognak 0% esélye, ha nem kezeli olyan durván a dolgot, mikor bocsánatot akartam kérni (igen, még én akartam bocsánatot kérni, már nem is értem, hogy mit gondoltam...).


Úgy alapjáraton meg több dolog miatt nem láttam esélyét, az egyik az, hogy külsőre nem volt az esetem, a másik, hogy van barátnőm, akivel nagyon jól megvagyunk.


Bár ez még csak egy kialakulófélben lévő dolog volt, ha ad esély ennek a barátságnak, akkor még akármi meg eshetett volna, hiszen a jelenlegi barátnőmmel is barátokból lettünk többek.


20F

2010. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!