Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kell elkeserednem, ugye? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell elkeserednem, ugye? :S

Figyelt kérdés
Tölcsérmellkasom van, és a péniszem is egy kicsit görbe (balra). Számomra a tölcsérmellkas eléggé zavaró, nemtudom, hogy mit szólna az a lány, akivel együttlennék...?! Szerintetek zavarók lehetnek?
2010. jún. 13. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Nem műtenénk meg biztos, anyáék nincsenek oda a műtétekért...:I"

Ehhez őszintén gratulálok...

Hadd idézzek az oldalról, amit a 2. válaszban linkelt a válaszadó:

" Ez az állapot gyermekkorban és ifjúkorban inkább még csak kozmetikai jelentőségű, azonban a harmadik-negyedik évtizedben a porcok elcsontosodásával a mellkas szerkezete egyre merevebbé válik, és ekkor már előtérbe kerülhetnek a légzési vagy akár a keringési panaszok."

Tehát nem csak az a baj, hogy nem esztétikus, de később akár egészségügyi problémád is lehet belőle tehát ez NEM plasztikai műtét.

Öcsémnek 20 éves korára már szívritmus-zavara volt!

A műtét pedig 2-2, kb 5 cm-es bevágással jár a két oldaladon, alig látszik utána.

2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Szerintetek hány éves korig lehet korrigálni?
2010. jún. 13. 19:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! A barátomnak is, akivel hat éve vagyunk egyutt, ilyen a mellkasa, és emlékszem, szégyellte magát az elején és nem értettem miért... mondjuk neki enyhébb, mint amit belinkelt az egyik hozzászóló. Lényeg a lényeg, engem soha nem zavart. Sot, inkább az o egészségét féltettem, mert ugyebár a csontok nyomhatják a tudot... de már évek óta nem kell vele orvoshoz járnia, és nem kellett megmuteni sem.

Ne aggódj, szerintem te reagálog túl a dolgot :)


23L

2010. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!