Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi történik velem hirtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történik velem hirtelen? Mit tegyek? Mondjam el neki, vagy ne? Nem akarok balhét. Ti mit tennétek? Miez?

Figyelt kérdés

Néhány napja úgy érzem hogy nem szeretem a barátomat. Nem hiányzik, most jó nélküle pár napig, örülök, hogy nem keres. Néha olyan unalmas vele.

Amikor megcsókol visszacsókolom de az is olyan unalmas már.

Nemtudom mi lett velem, pedig kb 5napja még semmi bajom nem volt, akkor még nem éreztem ilyet.:S

Komolyan ugy félek ettől a helyzettől meg ettől az érzéstől:S Komolyan nem értem saját magam. Most hipp-hopp kiszerettem belőle, mert eddig szerettem, és jó volt vele, alig vártam hogy keressen, hiányzott...

De most mit tegyek? Mi lehet velem? 8hónapja járunk.

Ő nagyon szeret engem.

De olyan mintha én unnám Őt.

De ez eddig nem jelentkezett:S Csak mondom 4-5napja. Sőt tegnap óta érzem így:S


2010. jún. 13. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Meguntad,ellaposodott a kapcsolat.Kihűltek az érzelmek.Te tudod,lehet-e még ezen segíteni?Ha úgy,érzed,nem érdemes próbálkozni,akkor marad a szakítás,bármennyire is fáj a másiknak.Őszintének kell lenned,nem szabad elnyomnod az érzéseidet,gondolataidat!
2010. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de hirtelen 2 nap alatt?

de nem tudnék szakítani vele... és nem azért mert sajnálom... kötődöm hozzá

2010. jún. 13. 13:48
 3/8 A kérdező kommentje:
olykor meg azt érzem, hogy hozzábujnék, jólenne vele ....
2010. jún. 13. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
unod? Mással egyből elmennél dugni nem igaz?
2010. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van most....:) Már kezdtem megijedni hogy kiszerettem belőle, de aztán egy újabb talizás mindent megoldott.

Pedig az én barátom elég sok fa viccet tud....xD

2010. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ez egy hosszú folyamat volt,amíg eljutottál idáig,szép fokozatosan,lassan kiszerettél Belőle.S erre csak két napja döbbentél rá,mert akkor villant be,hogy ez a kapcsolat már nem olyan,mint régen.Vagyis ez azt jelenti,hogy Téged a lelked mélyén régóta nyomaszt ez az érzés,de csak most jött elő,csak most jutottál el a felismerésig.Nos,ilyenkor több lehetőséged is van:feladod kapcsolatot,vagy próbálod megmenteni.Beszélned viszont mindenképpen kell vele erről,hiszen Rá is tartozik,Te mit gondolsz,vagy érzel!Ezt nem fogod tudni kikerülni,ha fáj Neki,ha nem.Ott különben is gondok vannak,ahol valakinek ilyenek járnak a fejében,ezt Te is jól tudod.Azokat meg nem lehet a szőnyeg alá söpörni.Szóval,beszélj Vele őszintén és nyíltan.Ezek a gondok egyébként biztosan nem új keletűek,csak éppen most veted észre,hogyléteznek.Fognak is,míg meg nem oldod a helyzetet.)
2010. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy és azért érzed így. Szülés után helyrejössz, ha el nem hagy!
2010. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd rájössz,hogy csak pillanatnyi rossz hullám :)nyugi...
2010. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!