Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt kell őt hagyjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt kell őt hagyjam, hogy felejtsek könnyedén?

Figyelt kérdés

Úgy érzem életemben először szerelmes vagyok. Augusztusban angliába költözöm ezzel vége a kapcsolatomnak. :( Nagyon szeretem és nagyon fáj. Hogy segítsek magamon?

(csak értelmes, felnőtt emberek válasza érdekel)


2010. jún. 12. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell feltétlenül elhagynod is? Távkapcsolt, nehéz hozzászokni, de ha szeretitek egymást, és tudsz hozzá hazajárni, akkor meg is van oldva. Nekem is távkapcsolatom van, Németország:S De elviselhető:D Nagyon szeretjük egymást, és így gyorsan eletelik az az egy hónap, együtt vagyunk kicsit, feltöltődünk, és kezdődik előlről!
2010. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én egy évre megyek és csak fél év múlva jöhetek haza először. :( Fel se merülne bennem, hogy várjon meg, fiatal még élje csak az életét, csak ne lenne ilyen piszok nehéz. :(
2010. jún. 12. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak 18 éves vagyok, mégis belevágtam, ha szerelmes beléd, akkor várni fog rád:) az én barátom is lehet katona lesz, már beadta, volt alakalmasságin is, megfelet, akkor lesz egy fél éves kiképzése, addig nm látom:S De ő az első akibe tényleg szerelmes vagyok, és képes vagyok rá bármennyit várni:)
2010. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez picit megnyugtat, hogy más is van ilyen helyzetben. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, félek, hogy nem bírná ki a kapcsolat. Ráadásul még el se mertem mondani neki.
2010. jún. 12. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapja:) És mondd el nyugodtan neki, jobb ha tisztában van a dolgokkal, idő kell neki, hogy feldolgozza, és eldöntse, hogy mit szeretne...:) Sok sikert! Remélem együtt maradtok:)
2010. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!