Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt megismerkedtünk volna néztük egymást meg szemeztünk,majd elkezdtünk beszélgetni,durván két órát beszélgettünk,nagyon jól éreztük magunkat majd megjelent az apja és elhívta.Meg sem kérdeztük egymás vezetéknevét csak keresztnevet mondtunk,de szerencsére mondott pár olyan személyes dolgot így kitudtam nyomozni iwiwen de 1 éve nem nézte.A beszélgetésünk óta nem bírom őt kiheverni sírni tudnék ha rá gondolok úgy hiányzik még senki iránt nem éreztem ilyet valahogy el szeretném őt feledni nos tippek?
2011. aug. 5. 21:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
durván 200 km-re lakik tőlem és egyidősek vagyunk
2011. aug. 5. 21:47
 2/18 anonim ***** válasza:

Pia, aztán csajozz be!

És csinálj sok szilvásbuktát, mert azt szeretem!

2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
aranyos vagy de lány vagyok :D:D
2011. aug. 5. 21:50
 4/18 Ellcsi ***** válasza:

kösd le magad mással.. ne nézd az adatlapját,

tudom h nehéz..

meg h lehet szemétség lenne de talán probálhatnál másokkal ismerkedni.. az talán segitene a felejtés szemszögéből..v ha nem megy az se akk megprobálni a csajjal..

2011. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Robi992 ***** válasza:

halhass zenét,vagy kezdj el 1 olyan dolgot amibe belemerülsz és,el veszi a figyelmedet...

szerintem nem fog menni ha 1 év nem volt elég...én is így jártam 1 lánnyal 100%-ig ugyan az a helyzet velem mint veled.

Csak én semmit nem tudtam róla se a nevét se valamilyen elérhetőségét...semmit.

fél évig nem tudtam aludni...szörnyű érzés mai napig...sok sikert.

2011. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ellcsi ***** válasza:
akk bocsi.. ugymondom h probáld meg a pasival :p
2011. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok nem írtam oda
2011. aug. 5. 21:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen futó dolgok hamar elfelejtődnek. Ne aggódj, nem adok 2-3 hetet.
2011. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és nem tudom őt elérni sehol szóval nem próbálhatnék vele kapcsolatba lépni mert az iwiwet nem nézte 1 éve és már hazajöttünk szóval nem láttam őt többé nem tudok vele sehol se beszélni,utol érni őt
2011. aug. 5. 21:54
 10/18 Ellcsi ***** válasza:
100%

értem.. nekem is volt egy pali aki 146 km re lakott tőlem.. és nagyon szar volt de én legalább fél évente láttam őt.. de nem volt az ugyse jobb hidd el.. az ilyen kapcsolatok nem jok.. iganz 2 évig elvotlam vele keveredvee.. a mostani fium meg 60kmre van tőle ugy h ingázunk egymáshoz :) a felejtéshez v a barátokat javaslom v egy másik illetőt akit "lájkolsz" aki "helyettesiti" majd v. befedi azt a hiányérzetet amit a csávo hagyott benned.. na meg meglátod ha szerelmes leszel ujre nem is fogsz rá többet gondolni:p

15L

2011. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!