Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvegyem vele újra a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az én helyzetem elég bonyolult. Három éve nyáron megismertem egy srácot. Nem jártunk, de nagyon jóban voltunk (csók is történt, de semmi több). Viszont tudtuk mindketten, hogy többet érzünk egymás iránt, mint barátság. Azután a nyár után még találkoztunk párszor, de kb. egy éve teljesen megszakadt a kapcsolatunk. Azóta nem is láttam, viszont rengetegszer gondoltam rá. Több kapcsolatom is volt már, de egyik srác iránt sem éreztem olyat, mint iránta. Szerintetek felkeressem? Elhívjam egy találkozóra és valljam be mit érzek? Vagy csak barátkozzak? Esetleg felejtsem el? Mit javasoltok?
2010. jún. 12. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene rögtön bevallanod neki, hogy mit érzel. Lehet, hogy nem is szerelem, hanem valamiféle vágyakozás van benned. Azzal nem veszítesz semmit, ha felveszed vele a kapcsolatot, és találkozóra hívod. Legrosszabb esetben elutasít. Vagy ha találkoztok, maximum kiderül, akar-e tőled valamit. De azért ne ajtóstól a házba oké?
2010. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el, ha szeretnéd látni, de 1 év hosszú idő. Bármi történhetett. Lehet, hogy lesz belőle valami, de ne táplálj túl nagy reményeket.
2010. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!