Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvegyem vele a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Március óta nem beszéltünk egymással, ha találkozunk köszönünk, de érzem,és tudom is -haverja mondta-, hogy szeret és nagyon padlón van még mindig miatta, és ez visszafelé is igaz, mert nekem is hiányzik és még mindig szeretem. Mikor találkozunk az utcán, nagyon sokat gondolok rá utána, és ő is rám.


Tegnap este találkoztunk, és köszöntünk megint, és ....hiányzik.

Nem tökéletes, mint ahogy én sem. Mindkettőnknek megvan a maga hülyesége, de szeretjük egymást.


Te megkeresnéd? (én a lány vagyok)


2010. okt. 17. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

meg. Ha nincs más, akkor igen

F

2010. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj annyit! Menj hozzá!
2010. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj már vele! Azt sem értem, miért vártál idáig:S
2010. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet. Én fiú vagyok. Nem találkoztam azzal a lánnyal azóta sem, csak neten láttam. Kb szintén március óta történt ez a dolog, hogy nem beszélünk. Ő megsértődött rám és én is rá, de már nem bírom tovább. Azt hiszem írni fogok neki. Azóta szenvedtem miatta. Muszáj kiderítenem, hogy mi lenne, ha kibékülnénk, mert nem tudnék már tovább normálisan élni, sztem diliházba vagy vhova ilyesmibe jutnék. Szóval én azt hiszem feladom ezt a magányos szenvedést, megkeresem a lányt, akit annyira szeretek és lesz ami lesz. Ha bukta lesz, akkor meg legalább megtudom a végét. Nagyon rossz ez a mi lenne érzés az egészben.


És én ezt pont ma határoztam el.


Szerintem megkeresheted. Ha szenved miattad, akkor még tuti szeret. És én is vártam egy ideig arra, hogy keressen, de nem keresett, lehet mert azt hitte nem kell nekem, pedig jól esett volna.

2010. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem neten láttam, hogy fennt van és ez váltotta ki bennem, hogy ki kéne békülnünk vagy valami. Fél éve nem beszéltünk már.
2010. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked:) Remélem összejön:)
2010. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a leirtak alapján ez nem kérdés!!!
2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!