Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy "nagyon szerelmes vagyok beléd", akkor azt általában komolyan is gondolja, ugye?

Figyelt kérdés
Szóval a srácok csak akkor mondanak ilyesmit, ha komolyan gondolják, nem? :)
2010. jún. 12. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem , tudom ezt így konkrétan sosem mondtam.
2010. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
meg akar dugni :D
2010. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én akármilyen szerelmes is vagyok, soha nem mondom ki így.

Vagy nagyon tini a srác, vagy kefélni akar.

2010. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt, szex még nem volt, és nem is 'nagyon tini', 21 éves :) amúgy ennyit várna csak azért, hogy megkapjon? :O és azért mondja ezt? :O :(
2010. jún. 12. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Most szerinted mi honnan tudjuk ? Ám ha 4 hónapja együtt vagytok jó lenne ha ismernéd annyira, hogy tudod mi komoly nála és mi nem és valószínűleg nem véletlenül van veled 4 hónapja szex nélkül.De ezt egyedül is nehéz lett volna kitalálni.Ám továbbra is fenntartom, hogy nem is ismered szinte a barátod, ha ezt sem tudod eldönteni.
2010. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom is 21 éves és ezt mondja és látom rajta, hogy komolyan gondolja és azt is tudom,hogy nem csak leakar fektetni. Viszont volt olyan barátom, aki szintén ezt mondta és csak a testi dolgokra ment. Eber függő. Elég fura kérdés, de nem akarom leszólni.:D
2010. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
HA ÉREZTETI IS VELED AMIT MOND,AKKOR VALÓSZÍNŰ.HA MEG CSAK MONDJA,AKKOR ELGONDOLKOZNÉK.SOK MINDENT, MINDENKI TUD MONDANI.HA IGAZ,AZT ÚGY IS ÉRZED.HA NEM,AKKOR HAGYD.
2010. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell szerintem érezned...én csak akkor mondom ha komoly...:D
2010. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ilyen gyök*r kérdéseket... és ha azt mondja, hogy "helikopter vagyok" ??? lehet, hogy azt is komolyan gondolná :D én is elmondtam ezt most a kutyámnak ( a "nagyon szerelmes vagyok beléd" szöveget) és képzeld nem gondoltam komolyan.. XD dehát fifty-fifty :D lehet, tényleg komolyan gondolta a barátod :D
2010. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondani mindent lehet. Hallod én még jobban szeretlek téged, ne vele feküdj le hanem inkább velem
2010. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!