Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ezen túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen túllépni? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Kialakulóban van egy kapcsolat egy sráccal,de 14 évesen történt velem egy olyan dolog,hogy egy 30 éves férfi össze akart velem jönni! Nem erőszakolt meg,meg semmi nem történt,csak tett bizonyos dolgokra utalásokat,és nagyon megilyedtem!

És most nem merek összejönni a sráccal,2 évvel idősebb nálam,iszonyat rendes,de akkor is..

Soha nem is lesz családom?

Tönkretette az életem!!! :'(


2010. jún. 12. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
meny pszichológushoz, mi ebben nem tudunk segíteni.
2010. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj
2010. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Az önsajnálatból már ki kellene lépni a világba. Ha nem történt semmi, akkor mi fáj annyira, mitől iJedtél meg olyan nagyon, hogy most már attól is rettegsz, hogy rád néz valaki? Szedd össze magad, aztán éld az életed!!
2010. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van,vannak ilyen tapló emberek sajnos mint ez a 30as pasi is sőt még rosszabbak is de örülj hogy nem történt semmi.Ennyivel megúsztad.Semmi nincs veszve.Lépj tovább ezen az ügyön csak így lehet normális kapcsolatod.
2010. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
64%

Szerintem az elsonek van igaza. Egy ilyen dolog tenyle szornyu traumat tud okozni - aki nem ment at rajta nem is erti meg - es legtobbszor nagyon nehez egyedul kijonni belole.

Egyben azonban biztos lehetsz: akarhogy viselkedtel is, ha te 14 voltal a pasi meg felnott, akkor SEMMIKEPP SEM TE VAGY A HIBAS!!!!!!!

2010. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd hogy soha, és ne paráztasd magad.

Az emberek nagyon különböznek.

Attól a 30éves pedofil pasitól félhetsz, de ettől a sráctól nem kell félni, mert nem ugyanaz a kettő.

Ne is hasonlítsd hozzá, még véletlenül se.

2010. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen egy 45 éves "embertől" kaptam az első csókom. Lehúzott gatyával kergetett egy elmebeteg reggel 6-kor görögországban, falhoz nyomtak, tapogattak, nyalogatták a nyakam, de mindegyik szituból baj nélkül keveredtem ki. Ezeken simán túlléptem, mert minek idegesítsem magam, semmi értelme. Elszalad a fiatalságod, ha ilyeneknél leragadsz és azt később bánni fogod. Pláne, hogy valójában nem is történt semmi.
2010. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, mondj el a srácnak mindent!

Írtad, hogy rendes-meg fogja érteni, s ezáltal úgy viszonyul hozzád, ahogy szeretnéd.

Egy pszichológus felkeresése tényleg ajánlott.

L/17

2010. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Az élet már csak ilyen. Legalább hamar rádöbbentél hogy a legtöbb fiú mit is akar egy lánytól
2010. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!