Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud nekem bocsátani vajon? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
van 1 lány akivel nyáron összejöttem távkapcsba.Nagyon jól megvoltunk.Nagyon szeret(ett)és úgy érzem én is és előre terveztünk meg minden,reméltem ő lesz a feleségem és meg is bízhat bennem meg minden.Mondta h fél bízni de mondtam h bennem bízhat.De történt az h ismerkedtem mert hülye voltam és pont a bnőjét találtam meg de nem tudtam h a bnője és így lebuktam.Letagadtam h ő van nekem és hazudtam is neki sok mindenbe.Azóta próbálom helyrehozni de nagyon mérges rám:(Nemtom mit kéne tennem.Nagyon sozmorú ..azt mondja élete nagy csalódása voltam h átbasztam és kitudja hányszor csaltam meg stb...Hogy tehetném jóvá?Van még esélyem?
2008. okt. 29. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
őszintén remélem, hogy nincs már nála esélyed
2008. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
húúúúú... nagyom zűrös! ha tényleg fontos neked, dobd ki a barátnőjét-> mond meg neki, h. neked csak AZ A bizonyos csaj van, és h. meg akarod kérni a kezét. nagyon sokszor kérj bocsánatot, meg mondd el, h. hülye voltál, és igazából meg sem érdemled őt, de könyörögj neki, h. bocsásson meg!!!! ha szereted, meg ő is téged, akkor mire vársz? sok sikert
2008. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Engem is megcsalt egyszer a barátom,

de megbocsátottam mert szerelmes voltam

csak hát a kutyából nem lesz szalonna,

és mégcsalt mégegyszer...

férfiak?? miért csináljátok??

2008. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a barátom ezeket megcsinálta velem szintén..igaz mi nem távkapcsolatban élünk,és 2éve együtt vagyunk...de ezek úgy derültek ki,h megnéztem a naplózásait,stb...zokogtam...zokogott ő is h nem akar elveszíteni...egy utolsó,fél! esélyt adtam neki,azóta bizonyít,szinte minden lányt letörölt msnről,megmondta a jelszavait,de ha az eszemre hallgatok,dobom rögvest...de szeretem tiszta szívemből...és azóta meglátásom szerint minden megváltozott,jobb lett köztünk,amit remélek így is marad...teperj nála,de nem a legtutibb h visszaszerzed a bizalmát...
2008. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ha ennyire szeretted és már ilyen távlatokban gondolkodtál, akkor meg mi a francért kellett másokkal ismerkedni? Hajtott a véred? Akkor viszont nem kellett volna az eredeti barátnőddel ennyire összemelegedni. Ha nem bírtad volna már, hogy ne ismerkedj, akkor meg meg kellett volna mondanod neki, hogy bocs, de távkapcsolatba inkább nem vennél részt, és utána csinálhattál volna amit akarsz. Jól tette, hogy nem bízott benned, ez így szemét dolog volt tőled.
2008. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azzal semmi baj nincs ha ismerkedik másokkal is. Arról nem volt szó hogy megis csalta a bnőjét, csak ismerkedett. Emberek vagyunk mindig ismerünk meg uj embereket. Ettől még szerethetjük a párunkat! Valószinűleg azért nem mondta el h ismerkedik más lányokkal mert az nem esett volna jól a barátnőjének. Nemis azzal van a baj szerintem hogy ismerkedett, hanem azzal hogy ezt nem modnta el, és hazudott. Nehéz lesz megnyerned a bizalmát, de idővel talán sikerülhet, ne add fel. Ha látja rajtad hogy mennyire probálod visszaszerezni a bizalmát akk előbb vagy utobb visszanyered. Addigis ne csinálj semmi hülyeséget:)
2008. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
huhú te olyan vagy mint az öcsém:D27 éves....5 éve van a csaja akit tiszta szívéből szeret(mert nekem nem hazudna)és áálandóan más csajok után néz.Azt mondja szeretne még élni egy kicsit amíg nem házasodnak össze,de a csajt se akarja elveszíteni.Persze a b.nője ezekről nem tud.De a lényeg szedd össze magad meg a nagy férfias bátorságot és győzd meg hogy te vagy a világ legjobb pasija!!!SOK SIKERT:D
2008. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha szeretted miert ismerkedtel? Valami hiányzik a kapcsolatokbol.probalj rájonni, hogy mi az, es csak utánna fogod tudni helyrehozni a dolgokat.Sok sikert.
2008. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondold bele magad az ő helyzetébe, mennyire nehéz újra megbízni másokban és még abban is csalódni. Szerintem ezt már nem tudod rendbe hozni, ne haragudj hogy ezt mondom. Mint barát még talán lehet esélyed idővel.
2008. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!