Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet boldog kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog kapcsolat egy újrakezdésből tapasztalataitok alapján?

Figyelt kérdés
Nekem még semmi jó nem sült ki ilyesmiből, és tudom h nagyon nagyon sok függ a körülményektől, meg h minden eset egyedi, de van akinek bejött?
2010. jún. 10. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van mondás: A töltött káposzta jó felmelegítve.
2010. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is jó a töltött káposzta....szerintem idő és összecsiszolódás kérdése az egész. mi 5 hónapot jártunk, és majd' 2 évet voltunk külön (kül. okok miatt-távolság, stb), és lassan már egy éve járunk újra:) és együtt is élünk...szal, ne add fel a reményt:)
2010. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Indokold meg miért akarod újrakezdeni és akkor adok egy értelmes választ. Mert először is attól függ, te hogy érzed!
2010. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

március végén szakítottunk, mivel vesztünk össze, így azóta is sokat beszélünk...volt közben egy fiu akivel párszor találkoztam, de vhogy mindig rá (ex) gondoltam....2-3 hete többször uyg érzem h hízeleg, udvarol mikor beszélünk, néha már elég direkt....nagyon szeretem őt, mostmár ott tartok h majdnem folyamatosan róla ábrándozok, meg keresem az alkalmakat h beszéljünk (persze nem árulom el magam...női büszkeség nagyon erős bennem)nagyon szeretem, és ahogy írtam nem is tom most mással elképzelni.


előre is köszi a véleményeket!

2010. jún. 10. 21:02
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy ez is az én kérdésem, árnyalja a képet...csak sokkal hosszabb http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2010. jún. 10. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is, mint te. Én tudom magamról, hogy nem fogadnám vissza, és nem kezdeném vele újra. De ennek több oka is van.

Ha szereted őt, és igyekszik újra a kedvedben rájni, látod rajta, hogy komolyan gondolja a folytatást, akkor próbáld meg. Nem vesztesz vele semmit, ha szereted még mindig. Ezt egyedül neked kell eldönteni. Most mondhatnám, hogy hallgass a szívedre, de mivel én mindig is az eszemre hallgattam, meghazuttolnám önmagam. Szóval "ahogy tetszik". :) De jól gondold meg megéri egy olyan emberrel újra összejönni, akinek egyszer már nem kellettél...

2010. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hmm...értem amit mondasz, általában én is az eszemre szoktam, de most teljesen megbabonázott :(


amúgy nincs rá különösebb okom, h haragudjak rá, sosem bántott semmivel (nem csalt meg v haonló) mindig nagyon kedves volt a szakításunk is nagyon békésen zajlott...


és igazából pont amiatt kezdett el motoszkálni ez az egész a fejemben, mert vmiért nem bír elszakadni tőlem, honapokkal a szakítás után is keres...és bókol, stb.

(peg anno beszéltünk róla, h egyikünk sem tart exekkel kapcsolatot, mert nincs sok értelme) szal ez egy kivételes helyzez mindkettőnk esetében, ebből a szempontból, ha jol tudom

2010. jún. 10. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján? 3 éve boldogok vagyunk, szóval igenis lehetséges:)
2010. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Huhúúú... 2 éve vagyunk együtt, kisebb-nagyobb megszakításokkal (6x volt), és igen, a töltöttkáposzta jobb, mint valaha, mivel mindketten tanultunk a hibáinkból. Meg persze új ízek is vannak benne ;P Nálunk sikerült (hiába próbált volna mindenki lebeszélni minket), de ezt a dolgot párja válogatja. Van, aki alkalmazkodó és megbocsátó, van, aki nem. :)
2010. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!