Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jelei, ha a volt barátod még szeret?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
1,6 a Richter-skálán, és a normálnál egy kicsivel magasabb radioaktivitás.
2010. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vannak
2010. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, vannak jelei. Az, hogy el sem enged. :) De tényleg, aki szerelmes, az nem engedi el a szerelmét. 1. nem szakít vele, 2. ha a párja szakít, mindent megtesz azért, hogy ne legyen vége.

Ha már vége lett, nincs értelme visszavárni.

Könyörgöm ne reménykedj benne, hogy visszatér. Én hónapokig vártam vissza, hidd el semmi értelme. Új szerelmet kell keresni, és nem a múltban élni. Neked lesz jobb!

2010. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem enged el :) Ha megcsal akkor nem kellesz neki:( Sorry
2010. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem csalt meg, mióta szakítottunk nem is volt senkije asszem
2010. jún. 12. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
attól hogy nem volt neki senkije azóta nem azt jelenti h te kellesz neki én 2hónapja szakiítotam a barátommal mert megcsalt egy hétig vártam hogy viszajön de nem jött..most sincs neki senkije..de köztünk már semii nem lesz..és 2hete elkezdtünk beszélgetni és megegyeztünk h haverok vagyunk..ugy h ne várd vissza enged el, itt a nyár pasizz;)
2010. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!