Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után esedékes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után esedékes az egymásnál alvás?

Figyelt kérdés
1 hete vagyok a barátnőmmel és már szeretném, ha nálunk aludna a hetvégén. Még mindketten szüzek vagyunk, nem is azért akarnám, hogy itt aludjon, hogy "azt" csináljuk, hanem csak szeretnék mellette ébredni+aludni.
2010. jún. 9. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ne aludjatok.
2010. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az utolsó mekkora barom!

Amúgy tényleg, hány évesek vagytok?

2010. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A barmozós vagyok, és közben valahogy nagyon sok kérdés lett, úgyhogy nem az utolsó, hanem aki leszólta h még nem feküdtek le. :) Bocsi.
2010. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert szerintem még nem kéne az együtt alvás nem vagyok barom. Te vagy elképesztően bunkó. És ha nem ismersz, ne alkoss rólam véleményeket.
2010. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is bocs:)
2010. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ma 18:54


Te tuti cigány vagy, ilyen felfogással meg helyesírással :D


Kérdező!


Ha ti is cigányok vagytok aludjatok együtt..

2010. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mi nem vagyunk cigányok! :D


De este, ha átmegyek hozzá, majd felvezetem neki, lesz ami lesz. :)

2010. jún. 9. 19:08
 18/22 anonim válasza:
Szerintem aludjatok együtt ha mindketten vágytok rá :)
2010. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Mi is kb 1-2 hét után aludtunk együtt a barátommal, lassan másfél éve együtt vagyunk:) Szerintem igen, aludjatok együtt, mert tök jó érzés a másik oldalán ébredni és este akár hajnalig csak dumálni és érezni, hogy nem kell sietni sehova, meg nem szorít az idő. Amúgy mi is ilyen idősek voltunk akkor. Ha szüleitek engedik simán. Hajrá!!:D És biztosítsd a lányt, hogy nem akarsz tőle semmi olyasmit.:)
2010. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szmnt válasza:
Akkor vársz még egy félévet, és akkor talán belemegy.
2010. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!