Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha hordom a volt barátomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha hordom a volt barátomtól kapott ezüst karkötőt?

Figyelt kérdés
5 hónapig jártunk és kb másfél hónapja lett vége. Azóta nagyon megromlott a viszonyunk! Nekem 2 hete van másik barátom, de nem tudom olyan érdekesen nézett mikor múltkor eligazítottam a kezemen! Szerintetek nem kéne hordanom? (Amúgy ők utálják egymást)
2008. okt. 28. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A baratodnak nyilvan rosszul esik, de ez csak egy karkoto, beszeld meg vele, hogy ez szamodra semmi erzelmi kotodest nem jelent a volt baratod irant. MEg fogja erteni, sot, az is lehet, hogy inkabb vesz neked egy masikat. :) Ha tetszik, szerintem hordd nyugodtan.
2008. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
háát én ellenkező véleményen vagyok. sztem inkább vállj meg tőle.mármint h ne hord,hisz mostmár új barátod van,akit biztos zavar a karkötő,és sok kellemetlen perctől kíméled meg magatokat ha inkább elrakod a fiókodba.
2008. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a múlt az múlt. Pl. megesett amikor a barátomnál voltam, hogy a kezembe került a szíves párnája szeretlek felirattal, amit az exétől kapott. Teljesen kétségbe esett, hogy megbántott. Én nem éreztem kényelmetlenül magam. Miért kéne mindent eldobnia, azért mert már mással van? Mindent, amit évek alatt kapott???Szerintem ez hülyeség. Ha bebizonyítja, hogy lezárta a múltat, nincs érzelmi kötődése hozzá, a tőle kapott tárgyakhoz, miért ne tarthatná meg? Oké, hogy mondjuk a közös fotókat nem kell hagyni a másik kezébe kerülni...Szóval szerintem beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy neked az csak egy tárgy, ami tetszik és szívesen hordod, de ha nagyon zavarja, természetesen nem használod.
2008. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.. megbeszélem vele, és ha úgy van elteszem..
2008. okt. 28. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Én hülye féltékeny tyúk vagyok, és miután összejöttünk, elkezdtem a szobájában minden tárgyról kérdezgetni, miket kapott a volt nőtől, aztán leálltam, lehet, hogy ő is lefog. Persze más valamit minden nap hordani magaddal, mint berakni egy kis ékszerdobozba, és csak pakolgatás közben rátekinteni...
2008. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem gáz, valószínű nem azért hordod azt a karkötőt, mert a volt pasitól kaptad, hanem mert már megszoktad, hogy a kezeden van, csak egy kiegészítő! Az én barátom hord gyűrűket és egyszer megkérdeztem, hogy kitől kapta és mondta, hogy egy nagyon régi kapcsolatában vette neki a barátnője! Eszembe sem jutott, hogy levetessem vele! Inkább én is vettem neki egyet, amit azóta is hord! Már a múlté a kapcsolata, lezárta és kész! Nem várom el, hogy ne hordja, hisz megszokta, hogy rajta van! Egyébként is, ha levetetné veled, attól te még ugyanúgy a lelkedben őrizheted a régi kapcsolatod emlékeit!
2008. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkineek!=)
2008. okt. 28. 18:45
 8/11 anonim válasza:
én is hordom az exemtől kapott ezüst gyűrűt... ez csak egy ékszer... nincs mélyebb jelentése ha csak te nem ruházod fel azzal... én soha nem gondolok rá hogy kitől kaptam...csak hordom mert teszik, a barátom is tudja és egyáltalán nem zavarja
2008. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 hónap után lett vége, a karkotomet még egy darabig hordtam, de igazábol csak azért, mert tetszett. Viszont mikor osszejottem a mostani férjemmel, azóta eszemben sincs hordani, mivel nem szeretném megbántani. Attól még, hogy nem mondja, bánthatja ot. De ha annyira ragaszkodsz hozzá, gyozd meg, hogy érzelmileg semmit sem jelent, csak azért hordod, mert tetszik. Azért szerintem nem kéne.

Egy barátnomnek sok ezustgyuruje volt a barátjátol, majd szakítottak, lett uj barátja, s mikor ez a kapcsolat kezdett komoly lenni, mindet levetette. A barátja pedig meglepte egy sokkal-sokkal szebb és értékesebb gyuruvel:) Szoval azért figyelnek a pasik is ilyesmire.

2008. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
olvasztasd be vmi mással és csináltass egy gyűrűt vagy fülbevalót..vagy ajándékozd el
2008. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!