Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről a fiúról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről a fiúról ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel msn-en ismerkedtünk össze és nagyon szeretem és ő is engem. Azt mondta régen sok barátnője volt,de nem büszke rá és hogy megtalált engem aki nem egy "k*rva " vagyok. Találkozni akartam vele meg minden. De ma azt mondta "valami nagyon felidegesítette" és elmondta hogy egy régebbi barátnője traktálta hogy őt már nem is szereti mert ha szeretné akkor őt írná ki "üzenőfalra" nem engem. (igen tudom elég gyerekes) ezek után következtetéseket vontam le,hogy talán miattam szakított a fiú a barátnőjével. meg most azt írta ki hogy "sok minden más lett :(" ezt gondolom neki címezte.. és még mindig szereti. vagy én vagyokm ilyen naiv? tudom virtuális egyenlőre ez a kapcsolat de én szeretnék többet kihozni belőle de ha csak "egy vagyok a sok közül" vagy ilyesmi van a háttérben nem tudom mit csináljak. :\\\\\\\'( kérlek segítsetek..
2008. okt. 28. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldás: FELEJTSD EL A VIRTUÁLIS KAPCSOLATOKAT!!
2008. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben, ismerkedtem én is neten. Kisülhet jó is belőle. Tanultam annyit az esetből, hogy a mihamarabbi találkozást tanácsolnám. Ha az a lány tényleg jelentett neki valamit, akkor könnyen elgyengülhet, vagy visszatáncolhat, mert ameddig téged nem lát, kvázi egy "fantom" vagy neki. Az ilyesmit könnyen eldobják a pasik, és visszamenekülnek a megszokotthoz. És ne felejtsd el, hogy msnen BÁRMIT lehet mondani neked, de élőben azért más. Szerintem ne vonj le messzemenő következtetéseket, de tartsd nyitva a szemed, és ha húzza halassza a találkát, akkor felejtsd el...

Én azért szurkolok, sok sikert!

2008. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte felejtsd el a virtuális kapcsolatokat,semmi értelme,általában semmi jó nem sül ki a dologból,meg könyörgöm...legalább az ismerkedés történjen már személyesen,nem? Sok szerencsét.
2008. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.. Nem akarlak elkeseríteni de jobb ha elfelejted a srácot.Az Ilyen msn-es meg Chates "járásokból" ritkán lesz valami...És látszik hogy A Pasi még nincs túél a szakításán ugyogy télleg hagyd..!
2008. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom virtuális kapcsolatból jó nem sülhet ki.Én tudom, tök belezúgtam egy "rendes" srácba.1 hónap mulva találkoztunk élöbe, és hihetetlen bunkó volt, és nagyarcú.És azt messze nem árulta el MSN-en hogy csak szexelni akar.
2008. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!