Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy meg tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy meg tudjak nyílni mások előtt?

Figyelt kérdés

Szóval lassan 18 leszek és még nem volt barátom. Nem vagyok csúnya (szépságversenyt is nyertem, csak a modellkedéshez alacsony vagyok). Tudom, hogy az én hibám, de nem tudok ellene tenni. Egyszerűen nem tudok megnyílni mások előtt és itt nem csak fiúkra gondolok. Néhányszor olyan szermélyekben csalódtam, akik nagyon közel álltak hozzám, s tudtak rólam mindent, ettől kezdve nem tudok megbízni senkiben csak az unokatesómban.

Szerintetek mit kellene tennem, hogy legyen végre egy normális kapcsolatom és hogy tudjak bízni az emberekben?


2010. jún. 8. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál
2010. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerj meg sok embert, néha könnyebb ismeretlenekkel/olyanokkal akikkel nincs közös ismerősöd-beszélni mélyebb dolgokról. Aztán majd megszokod:)
2010. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! tom fiatal vok még a te kapcsolati dolgaidhoz(13) de szerintem ha van egy barátod(legyen az lány v. fiú) kezdj valami olyan dologról beszélni amo kicsit szomoru és per vagy most tőrtént.(pl szerelmi élet vagy bármi) és ne egyben mond el h. az ember érdeklődjön.Ezek után már magától megy ;)ehhez persze idő kell vgyis hívd el a barátod vhova azzal h. dumáljatok egy kicsit.Remélem segítettem s bocsi h. igy összevissza de most így gyorsan nem tudtam megfogalmazni:D 13/F
2010. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18:33 korodhoz képest elég érett vagy.:) ez tetszik:P:)


kérdező ismerkedj. :) próbálj valahogy:D nemtudom. neten,msn.en. sok sikert.(Y)

2010. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok! Egy normális emberi kapcsolat kiépítésére nem vagyok képes. A "barátaimmal" megszakad a kapcsolat, mert nem vagyok elég közvetlen ahhoz, hogy sokat beszéljek, nem bízok senkiben, így azt mondják passzív vagyok. A pasim kételkedik abban, hogy szeretem, pedig ha tudná, hogy mennyire... de nem tehetek róla nem vagyok nyakba ugrós, ölelkezős típus, ráadásul mindig attól félek, hogy pofára esek, ha túl közel engedem magamhoz. Ezért legalább a látszatát megszeretném őrizni annak, hogy sebezhetetlen vagyok.


Mivel ezt még csak tanulom komoly tanácsnak nem nevezném, de azt mondom, hogy: próbáld meg, hogy megadod az embereknek a bizalmat, mert soha nem tudhatod mikor jön el az az ember, akiben tényleg megbízhatsz és ha a bizalmatlanságod miatt veszted el, azt egy életre bánni fogod. (ez nem csak a szerelemre vonatkozik) Előbb vagy utóbb, ahogy öregszel egyre jobban ki fogod ismerni az embereket. Az addigi csalódásokat pedig próbáld meg tanulópénzként felfogni. Rohadt nehéz, én már csak tudom, de ami nem öl meg, az erősebbé tesz, tartja a mondás. Túl kell lépni a csalódáson, ilyenkor kell kőszívűnek lenni és csak legyinteni rá egyet.

2010. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az eddigi tanácsokat!


Am úgy érzem, hogy már elvesztettem azt az embert... :'(

2010. jún. 8. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, bár nekem az önbizalmam is romokban hever, így nem is mondom, hogy ronda vagy mit tudom én mi vagyok-e, mert nem tudom megállapítani. Ha gondolod, írj privit, szívesen beszélgetek sorstársakkal.

19F

2010. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!