Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátommal ha összeveszünk mindent a fejemhez vág (nem szó szerint), meg nem törődik velem.

Figyelt kérdés
Szerinte mindig én kezdem,azt hiszi neki van igaza,és ha nem engedek,vagy nem kérek bocsánatot akkor nem foglalkozik velem,azt meg nem bírom sokáig elviselni.Mondta,hogy mindig mondjam el mi bajom van,beszéljük meg.El is mondtam párszor,csak hogy még neki állt feljebb,és még ő sértődött meg.Ha meg nem mondom el akkor azért vergődik.Beismerem hogy néha hülyeségeken is kiakadok,vagy megsértődök,de én ha látom hogy megbántottam akkor bocsánatot kérek,még ha nem is éreztem bántónak amit csináltam.Ő meg...hiába mondom h megbántott,nem zavarja mert nem érezte úgy.Azt mondja ha úgy érezné,hogy megbántott akkor bocsánatot kérne.Minél jobban foglalkozok vele,annál jobban sz@rik rám.De azt meg nem bírom hogy akár egy napig ne foglalkozzon velem.
2010. jún. 8. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek, akikkel nehéz szót érteni, rossz vitatkozni. Ha ő ilyen és nem változik, és terhedre van, talán jobb véget vetni ennek
2010. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért konkrétabban is leírhattad volna, ez így túl általános..lehet h egy hülye poénon sértődsz be, ami tényleg elég gyerekes, szóval inkább írj példát is:)
2010. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem poénon,hanem pl megkérem valamire,és bunkón válaszol,vagy az is baja hogy szeretek odabújni,vagyis azt is elvárnám h ő is bújjon.Szokott,de nem annyit amennyit szeretném.Ez olyan nagy baj?Ő meg nem mondja hogy zavarja,csak ha összeveszünk akkor mindent a fejemhez vág.Lehet azért hogy rámhárítson mindent.De amúgy,én egyszer mondok valami olyat vagy csinálok ami nem tetszik neki,utána órákig sajnálkozhatok,mert nem érdekli,de ha ő csinál valamit akkor TALÁN 1x bocsánatot kér és utána sz@rik a fejemre!Nagyon makacs!Az a baj hogy én meg nagyon szeretem még így is,és elviselem,de már ki vagyok!
2010. jún. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!