Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h egy ferfi komolyan gondol egy lanyt hosszabb tavu kapcsolatra, es nem alkamikent tekint raja?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha jó emberismerő vagy, akkor rájössz, nem kell hozzá sok idő. Mert az olyan férfiak egyik szavukkal előbb-utóbb ütik a másikat. És hazudnak, még ha aprókat is, a lényeg akkor is a hazugság. Sajnos sok nő későn jön rá, hogy kihasználták. Az, hogy valaki figyelmes, kedves, stb nagyon megtévesztő tud lenni. Ez még önagában nem elég ahhoz, hogy kiderüljön, mit akar tőled valójában.

Ha terve van veled, akkor elmondja neked és úgy is alakítja az életét, hogy többes számban beszél. És ha nem csak beszél, hanem látható jele is van, az már valami.

2008. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy vele marad sokáig... legnagyobb szerelmem futó kalandnak indult.
2008. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt elso hozzaszolo! sajnos en azok kozze a naiv lanyok kozze tartozom aki elhitte a hazudast meg akkor is amikor legbelul tudtam vmi nem teljesen gombolyu... Eppen ezert felek h megesik most is. Nemregiben meg juliusban megismerkedtem egy sraccal. rendes kedves jo humoru. amikor nagyon elfoglalt voltam es fokepp nem sokkal utana h megismerkedtem vele, megertette es igy csak hetvegeken taliztunkm es csak rovid idore. most mar surubben talizunk hetente 3-4szer is akar. en bemutattam csaladomnak ot, es o is bemutatott a szuleinek egy vaacsi alkalmaval amit o szervezett meg. mivel kulfoldon lakom de magyar szarmazasu vagyok es o mas kulturaban nott fel. mielott megismerkedtunk tervezett egy europai utat jovore, es igy h ismer h magyar vagyok Mo-ra is szeretne menni de ugy h csatlakozzak vele. eddig ok. amikor tole hazamegyekm mindig ker h uzenjek ha hazaertem es ha o megy tolunk haza akkor o uzen nekem h hazaert. Azonban tegnap nem tudtam megallni h ne keressek a neten dolgokat es megtalaltma h regisztralt meg anno, elottem ket online traskeresore, az egyiknel van datum h majus ota nem is latogatta a site-ot a masiknal meg nincs datum csak annyi h mar jo ideje nem volt online. viszont a masiknalcsak ilyen **** -ra lanyokat keresett... most beijedtem h o is azok kozze tartozik... pedig beszelgettunk ilyenrol h o mivel erosen katolikus nem csinal ilyen egy ejszakas kalandokat.... szerinted??? szerintetek???? mit csinaljak???
2008. okt. 28. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben úgy derül ki, ha nam bújsz vele rögtön ágyba. Ha hosszú távra tervez, fog rád várni, ha csak "arra" kellesz, le fog lépni. Persze az, hogy mennyit kéne, hogy várass magadra, attól is függ, hány évesek vagytok.. 14-15 éves korban ez még években mérhető..
2008. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!