Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 34 év koreltérés jelentős e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 34 év koreltérés jelentős e pár kapcsolatra nő és férfi közt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:14
1 2
 1/11 Kingaa1 ***** válasza:
igen
2011. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Huhh,igen,nagyon sok szerintem.Mikor megszületett a fiatalabb,akkor már a másik 34 évesen már mindenen túlesett..engem ez zavarna. :) Pedig a volt párom és én köztünk is volt 10 év,nincs bajom a korkülönbséggel,de a 34 év már nagyon sok
2011. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nagyon igen
2011. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé, az egyik az apja/anyja lehetne a másiknak...
2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

apám és köztem 29 év van.

szerinted???

2011. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A furcsa az hogy az apósom az idősebb s két közös gyermekünk van a harmadik útban van.Most észleltem azt hogy nem az igazi már nem olyan a teljesítő képessége mint egy húsz éves fiúnak.Ez is gond nálunk.
2011. márc. 20. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már extrém sok. Most még csak a szexszel kezdődnek a gondok, később fáradt lesz minden programhoz. Te mennél, ő meg otthon ülne. Még később már cipelheted helyette a bevásárló szatyrot, és lehet hogy fiatalon egyedül maradsz, ha a halandósági statisztikákat nézzük.

Ezekre mind fel kell készülnöd előre, hogy ne akkor őrlődj, amikor a problémák jönnek sorban.

Én elhiszem, hogy a szerelem mellett sok minden nem számít, de az ember testével kapcsolatban kíméletlenül hatnak az évek.

2011. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te vagy a csaj, 20 éves a pasi meg 54..... valahogy így nézhet ki a dolog.

Megtetszett a fiatalos külseje, van vállalkozása, pénze, háza kocsija, de ez ugye hidegen hagy, mert Te szerelmes vagy....


Bammeg, undorító. Szegény szüleidet sajnálom a legjobban, mert ez egy lelki törés lesz nekik.

Te meg majd 40 évesen özvegyen pisloghatsz.

Hajrá!

2011. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olvastad Jane Eyre-t?

Olvasd el!

2011. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen sok sok pénze van kocsijai, balatoni nyaralója, hát ezért, bár minden vagyonát az első házasságából született gyerekeikre íratta. A szüleimtől több 100 km re lakom. Nekem nincs ledolgozott éveim, csak öt osztályt jártam azt is ismétlésekkel , a nyugdíjára gondolok amikor szeretném a házasságot vele, sajnos a szomszédaink sem beszélnek velünk, lehet hogy ez ügyből adódóan?
2011. márc. 20. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!