Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy moziban taliztunk.És megtetszettem mindkettőnek,de ezek haverok,és így töknehéz. Tartjuk a kapcsolatot msn-en. Mit írjak nekik? Egyáltalán mit csináljak?

Figyelt kérdés
De a durva az,hogy lehet,hogy az egyik bemesélt vmit a másiknak,h hadd szerezzen meg magának pont az,aki nekem nem tetszik.......A másik pedig már nem is ír msn-en......=(
2008. okt. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekik? Talán aki tetszik,azzal vedd fel a kapcsolatot,s mutasd ki,hogy tetszik.Ő jelét adta,hogy tetszel neki? Ha igen hol a probléma.Biztosítsd,hogy neked nem tetszik a másik,s nem akarsz te sem szivatás tárgya lenni.
2008. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
adja,adja.de félek,h az egyik a másiknak bebeszélte,hogy hagyjon békén,v vmi,mert tetszem neki...Ez az volt,aki nekem nem tetszik..Sztem legalábbis.És a másikkal meg tök normálisan el is tok beszélgetni....Nem ugy,mint a másikkal...Barátnőm mondta,hogy várjam meg,miíg ő lép,ő ír msn-en.De nem is ír....=(
2008. okt. 28. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra várhatsz.Ha valóban barátok,Neked kell lépni,s négyszemközt tisztázni a dolgokat.Akkor Ő eldöntheti,mit is akar.S Neki kell a barátjával rendezni,ha összejönnétek.Hajrá! Jobb a biztos,mint a bizonytalan.
2008. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszike.jaja.ez elsz,és megszerzem,ha beledöglök is.....

Köszi nektek:D

2008. okt. 29. 18:07
 5/7 A kérdező kommentje:
jah de akkor nem gáz,hogyha én írok neki msn-en először....?
2008. okt. 29. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mert Neked kell tudatni,mi is a helyzet,De tényleg beszélj vele,hogy nem akarsz fogadás tárgya lenni,s akkor kezdjetek bele,ha látod hogy mit mond erre.
2008. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

okéj:D

thx mindenkinek..

2008. nov. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!