Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszettem neki, vagy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszettem neki, vagy, ha nem, akkor miért lett hirtelen ilyen kedves?

Figyelt kérdés

16f vagyok és van egy lány ő is 16 és úgy 3 hete ismerem,és veszekedtünk párszor,és most valahogy furcsa módon sokkal kedvesebb O:

Mitől ?

Msn-en is este fél 9-ig szokott maradni,de tegnap fél 12 és csodaálkoztam is,hogy ilyen sokáig maradt,és mondta,hogy milyen boldog,hogy nem veszekszünk és milyen jól kijövünk ?

Lehet,hogy mégiscsak van nála esélyem ?


2010. dec. 25. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A lányok kedvelik, ha valaki paraszt velük.


Persze nem úgy, hogy "Te büdös kurv@, dögölj meg a getzibe, kinyírom anyádat, aztán megb@szom a ravatalon, rühes, ótvaros szuka!"


De ha valaki nagyon lesi minden kívánságukat, nagyon kedves velük, akkor valami tudatalatti hang azt súgja nekik, hogy gázoljanak át rajtad és tapossanak bele a szarba.


Ellenben látta rajtad, hogy van kiállásod, bele mered mondani az arcába az önálló véleményed, és téged nem tud kihasználni, mert nincs rajtad fogáspont.


Én is megjártam a "húdenagyonkedvesjófejaranyosfiúnakkelllennem" korszakot. Szartak is rám. Most, hogy én szarok beléjük, máris sokkal imponálóbb vagyok. Persze mint mondtam, a bunkóságnak is tudni kell a határát.


Éppen ezért most ne csapj át abba, hogy lesed minden kívánságát és nyalod a seggét, mert akkor kiszolgáltatott leszel neki, onnantól meg ismét szarik rád. Legyen meg a tartásod és büszkeséged.

2010. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!