Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egyszer azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszer azt mondja, hogy még nem élte ki magát?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt. (Ő most 20 éves, én 23) Én vagyok az életében az első férfi, nem is volt kapcsolata előttem. Nekem már több párkapcsolatom volt, de most vagyok életemben először szerelmes. A kapcsolatunk egyszerűen fantasztikus, mind érzelmi, mind szexuális téren kielégítő, hibátlan a szerlemünk. Érzem, hogy ő is nagyon imád engem. Pont ebből az idillből kifolyólag félek, hogy egyszer azt mondja, ő még szeretne más férfikat is megismerni, mással is lefeküdni, tapasztalni, és egyszer elhagy. Mivel nemcsak gyönyörű, de nagyon itelligens is, elég sok férfi környékezi meg. A 2 év alatt számtalan udvarlója volt, akik nem fogták fel, hogy kapcsolatban van, és 3 srác komolyan zaklatta. Szerencsére most nyugodt időszakunk van, senki sem környékezi...

Reálisan gondolkodom, ha egyszer menni akar, én engedni fogom, de tudom akkor minden összeomlik bennem.

Hogy küzdjem le a félelmeim?


2008. okt. 27. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne félj, ha télleg szeretitek egymást és megadtok egymásnak mindent, akkor nem fogja azt mondani, hogy elhagylak csak mert te túl jó vagy hozzám. Sztem ne örődj a barátnőd udvarlóival. Ezt hívják bizalomnak.
2008. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
először is szerintem mondd el neki amit érzel. tudod,fő az őszinteség. Ő megfog nyugtatni, hogy nem hagy el, ettől majd jobban érzed magad. Ahhoz hogy legyőzd a félelmed,erőt kell venned magadon,és akarnod kell! Senki más nemigazán tud neked ebben segíteni. Gondolj arra, hogy ha 2 évig veled volt,amikor akadt annyi udvarlója, akkor miért hagyna el? bízz magadban, hiszen biztos vagyok benne, hogy őis szeret téged,és még azis lehet, hogy ő is ugyanezt érzi. beszéld meg vele.én és a párom egy éve vagyunk együtt...mind a ketten elég siekresek vagyunk az életben,őt is sok lány környékezi meg,engem is sok pasi. Imádom,de úgy vagyok vele,hogyha másra vágyik, akkor minél előbb hagyjon engem békén,inkább túllépekrajta, de legyen boldog. tudom, bennem is összetörne valami, mert imádom,elsemtudnámképzelni magam más pasi oldalán,de tudom, hogy majd az időmindentmegold,és erős leszek.persze remélem ez nemfog bekövetkezni,mivel még együttvagyunk, hiába van számtalan lehetőségünk új kapcsolatra:)
2008. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zavaros 1 kicsit:(

ha meg akar ismeri mást akkor miért nem teszi, miért mondja el neked hogy hány lovagja volt, ha szeret akkor miért mond neked ilyeneket, ha valakit zaklatnak akkor az nem volt egyértelmű NEM a részéről, csak kéreti magát...

Én elöször tisztáznám a fent leírtakat és hacsak kacérkodik az természetes női dolog ebben a korban, és te nyugodtan örülhetsz neki, hogy ez a szépség téged választott, légy büszke rá, de ne birtokold.

Ha pedig menni akar akkor akár mennyire is fáj el kell engedni és talán visszatér hozzád rövid időn belül.

tapasztalatból írtam..remélem érted:)

fel a fejjel nem lesz gond:)

2008. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kértem tőle, hogy mondja el bármi is van. Örülök neki, hogy mindig elmondja, ha valaki megkörnyékezi.

Én is abban bízom, hogyha mégis egyszer elhagy akkoris visszatér. Nekem az a lényeg, hogy végül vele éljem le az életem.

2008. okt. 27. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele (lány), hogy csak a változatosságért nem kell változatosság! Tehát ha jó valakivel, akkor inkább legyen vele jó 3, 5, 10 évig, mert ez fontosabb, mint az újdonság. Nme mindenkinek az a mániája, hogy minden új legyen! Különben is, az emberek mindig változnak, és a párunk is tartogathat sok újat számunkra.

Szerintem ne oszd meg vele az aggályaidat, mert ez feszültséget szülhet.

Inkább szeresd, ne szégyelj Neki 2 év után is udvarolni, légy romantikus, vedd le újra és újra a lábáról, mondd el, hogy ő a legszebb, legcsodálatosabb, és mennyire szereted!

2008. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. okt. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!