Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet választani 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet választani 2 lány közül? 17/f

Figyelt kérdés
Még sose volt barátnőm, most meg 2 közül kell választanom. Az egyikkel most akarok találkozni először. Felfogásilag teljesen olyan, mint én és sokmindenben hasonlítunk. Nem túl bulizós lány és itt lakik nem messze. Teljesen egyértelmű volt, hogy össze akarok jönni vele, de azóta megismertem egy másik lányt. Egy buliban ismertem meg. Hasonlóan jól néz ki. Ő valamivel bulizósabb, de ő is értelmesnek tűnik, bár nem nagyon ismertem meg. Ő messzebb lakik valamivel, már a városon kívül, tehát nehezebb odajutni. Jól éreztem vele magam egész este és végig csókolóztunk. Elég hülye helyzetbe kerültem és nem tudom mi lenne a helyes. Én arra gondoltam, hogy megismerem az első lányt és ha sikerül akkor örülök, ha nem akkor szinte biztos, hogy a másik lánnyal sikerülne, mert neten ő keresett engem.
2010. jún. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ecc-pecc kimehetsz,

holnapután bejöhetsz.

Cérnára, cinegére,

Ugorj cica az egérre, fuss!


Így!

2010. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor mindenképp azt a lányt válaszd, akivel nem a buliban ismerkedtél meg. Persze előbb mindenképp meg kéne ismerned mindkettőjüket rendesen. De csak azért ne járj egyikkel vagy másikkal hogy legyen barátnőd. Vagy úgy, hogy ha ezzel nem jön össze, akkor jó lesz a másik is... Mert lehet hogy egy ideig oké, jófej, csinos, de később hiányozni fog az a plusz.
2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

már megválaszoltad magadnak.


16/L

2010. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt az első válaszolónak küldöm :xD. És szerintem is ismerd meg őket és utána dönts általában nem származnak hosszú kapcsolatok egy bulin találkozott lánnyal. Ismerd meg őket lehet kiderül, hogy az eggyik csak egy pillanatnyi elmezavar volt. Halgass a szvíedre képzeld el, hogy csókolózol velük mejikkel tennéd szivesebben ? Majd írd le hogyan döntöttél. egy lány
2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Az elsőnek a belsője vonzz. A másodiknak meg a kisugárzása, ami eléggé megfogott. Olyan aranyosan vad. Az elsőt nem ismerem erről az oldaláról.
2010. jún. 7. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
ha mindenben egyformák,és tényleg nem tudod, mert mindkettő jó lenne, akkor azt válaszd amelyiknek nagyobb a melle.
2010. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Belsőre mások szerintem, de nem tudom, hogy melyikre van szükségem.
2010. jún. 7. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerd meg mindkettőt, és amelyikkel jobban érzed magad, akit esetleg megszeretsz, választ őt.nehogy aztán rosszul dönts, mert visszaút már nem igen lesz:S
2010. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!