Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet igazán feldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet igazán feldobni egy 2éves kapcsolatot? Hogy tudnám magam kéretni kicsit, meghódíttatni magam újra a párommal?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek meg egy randit,mint a legelején,vacsizzatok meg egy olyan helyen ahol együtt jól éreztétek magatokat.Estére vegyél egy doboz tejszínhabot és.....csak egy szexi bugyi,gyertya,pezsgő!!!! Nekem bevált.
2008. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,izgin hangzik!úgy érted h mint 2idegen randizzunk?nem szeretém ha megunna,különösen h elsők voltunk egymásnak...és nem akarom h másra vágyjon,meg érdekelje h milyen mással..csak minden alkalommal nem lehet megújulni...
2008. okt. 27. 13:21
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem változz át egy picit,menj e fodrászhoz,vegyél fel vmi olyat amik nem nagyon szoktál hordani (vmi nőcisre gondolok)és tényleg úgy találkozzatok mint amikor először! Az is jó ha régi időkről beszélgettek,s kéresd magad!! De ahogy érzed...de sztem tetszene neki!! :)
2008. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én nem tudom h kell kéretni magam..:D annyira olyan vagyok,aki kimutatja az érzelmeit,bújik,simogat..:) lesz bál decemberben,olyan leszek mintha esküvőre készülnék..nem fogja látni a ruhámat,meg semmi,csak akkor amikor jön értem és teljes pompában nyitok ajtót..:) de várom:) mostanában volt elkápráztatás ruhával,a hajamat így szeretem..igaz szőke vagyok,és neki tetszik a fekete haj,de sose festetném be,mert nem állna jól...hogy viselkedjek h azt érezze h meg kell hódítania?
2008. okt. 27. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kacérkodj vele, ne menj bele olyan gyorsan a szexbe, egy egy csókot is csak "jutalomként kapjon" hogy vágyjon a következőre és az azt következőre..... :-) izgasd fel nagyon, és csak jó sokára kapjon meg; úgy fog rád vágyni mint senki másra, ha picit úgy viselkedsz, mintha nem is ismernétek egymást, meg az jó ha olyan oldaladat is megvillantod előtte amit még nem ismer ;-) Sok sikert!
2008. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de az a baj,h annyira ismer...minden mozdulatomat,szavamat tudja h miért van...
2008. okt. 27. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem mondjuk nem magadat adod, hanem olyan leszel, hogy fel sem ismer, hogy te vagy... Valami szerepjáték szerűre gondolok. Ha olyan vagy, ahogy írtad, először kicsit nehéz vadító, pajzán dolgokat mondani, gyakorold előtte a tükörben! Vagy akár próbálkozhatsz egy kis előre megkoreografált sztriptízzel...
2008. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha visszafogottabb vagy, inkább rakd körbe gyertyákkal a szobád, füstölő, tamtam zene és gyümölcsök, tejszínhab, csokiszósz, vagy csokifondue. Jó hangulatot csinálnak, és az utolsók ehetőek egymás testéről is.
2008. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Furodjetek egyutt :D

En pl vasaroltam egy uj fehernemuszetett, szep csipkes bugyival, melltartoval, harisnyatartot es combfikszet (lehet am az ilyet olcson kapni, es szepet is, aluljarokban), es abban pompazva vartam, amikor visszajott a furdesbol. Ha szep, hosszu labaid vannak, akar egy magassarkut is beprobalhatsz melle :)

Masreszt le is tamadhatod, minden elojatek nelkul, ha nagyon kivanod, ezzel pl biztos megleped (mondjuk hosszu tavon, sokszor ez is elveszti a varazsat). Probaljatok ki uj helyeket is, nalunk nagy kedvenc volt a mosogep es az iroasztal :D Ha nagyon bevallalosak vagytok, akkor mondjuk ablak.


Amugy pedig nem szexrol beszelve: az apro dolgok is lenyegesek. Szoktatok egyedul fozni? A parommal mi rengeteg erdekes kajat csinaltunk es probaltunk ki egyutt, utana egy jo film, vagy akar sorozat, amit lehet kozosen varni... aztan csak hajra :D

2008. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon jó tippeket adtatok!:)
2008. okt. 27. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!