Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A barátom nem szeret színházba járni, de féltékeny lesz, ha mással megyek (akárkivel). Hogyan oldjam meg?
Figyelt kérdés
Nincs rendes alkalmi öltözete (ingben és farmerban szokott jönni), és maximum a vígjátékokat élvezi (meg a musicaleket néha, de megölne, ha bárkinek elmondanám), egy Arthur Millerre vagy egy Shakespeare-re már csak duzzogva lehet elrángatni. Ilyenkor felajánlom neki, hogy akkor megyek mással (vannak rokonaim és barátaim, akik jönnének), ilyenkor megsértődik, hogy képes lennék őt egész estére otthon hagyni. Egyszer elaludt a III. Richárdon, máskor meg a telefonjával játszott az előadás közepén.2018. febr. 3. 08:33
11/16 anonim válasza:
Menj el nélküle mással. Nem vagytok össze nőve. Duzzogjon ha neki ez jó.
12/16 anonim válasza:
Tudod ezt hívják úgy, hogy kisajátítás, és most mindegy, mivel kapcsolatban történik. Nincs neki saját baráti köre, akikkel eljárhatna, hogy folyton a te nyakadra kell telepednie?
Ne felejtsd el megkérdezni tőle, hogy levegőt esetleg vehetsz-e még egyedül, vagy csak akkor, amikor ő is ott van.
13/16 A kérdező kommentje:
Sokat kell tanulnia, ezért kb. én vagyok az egyetlen társasága.
2018. febr. 3. 11:49
14/16 anonim válasza:
Minek nyavalyogsz ha úgy is csak őt pátyolgatod? Keressen magának társaságot nem kifogás hogy sokat tanul. Más is sokat tanul még is van ideje másra/másokra mert akarja a te pasid nem akarja.
15/16 anonim válasza:
Úgy ahogy előttem írták, keresd csak neki a kifogásokat. Nyilván nem véletlenül vagy te az egyetlen ember az életében, mások lehet, hogy felismerték milyen hisztis és manipuláló típus. Méghogy tanulás... :D
16/16 anonim válasza:
#6, nem hülye: bunkó, bármit is tanul
#13, és még szociopata is...
és mi lesz ebből 3-5-20 év múlva?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!