Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a kevés szeretkezésnek?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok. A feleségemmel nem a legjobb a nemi életünk. Lenne rá időnk ,de alig szeretkezünk talán havonta háromszor és már többször leültem vele megbeszélni mindezt,de semmi változás. Nekem nincsen senkim,és neki sem. Legalábbis én ezt érzem. Ha véletlenül szeretkezésre kerül a sor,akkor csak annyi történik,hogy rám ül,misszionárius póz és már kész is. Ezt is megbeszéltem vele,de valahogy nem változtat rajta és észrevettem,hogy nem nagyon szeret a szex témáról beszélgetni,mert akkor ingerültebb lesz és folyon azt látom rajta,hogy mikor hagyom már abba a mondókámat. Unja amiket mondok és mindig azt mondja,hogy változtat rajta,de nem teszi. Ha közelítek hozzá a legtöbb esetben fáradt vagy csak az történik,hogy szerintem,hogy hamar túl legyen rajta odaadja magát és negyed óra alatt kész minden,utána felpattan lefürdik és leül tv-t nézni. Hiába beszélek vele semmit nem érek el és ennek már több éve. Semmmit sem viszonoz a szexben,például ha a számmal kényeztetem ugyanezt ő már nem teszi meg.Pedig folyon azt mondja ha rákérdezek miért nem teszi,hogy ő szereti csinálni nekem a szájával.De a legtöbb esetben még hozzá sem ér a szájával. Ő az a tipus ,aki durr bele és kész a szex pár perc alat. Én meg az a tipus vagyok ,aki többet szeretne,mint egy egyszerű "b.szás" több gyengédséget a szexben,de nem tudom nála elérni. Szerintem ez nem a legjobb házastársi életek közé tartozik. De ezt neki is mondtan és semmi változás. Kifogytam az ötletekből és a beszédekből. Már tanácstalan lettem. Mi a helyes ilyenkor? kilátástalannak látom az egész próbálkozásaimat. Normális életet élünk,nem veszekszünk,éljük a mindennapi szerény életünket,de a szex az valahogy nem működik. Mit tegyek? Hogyan tovább?
2008. okt. 27. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarlak elkeseríteni, és lehet, hogy nálatok nem is ez a probléma, de nekem is volt, hogy egyszer csak nem kívántam a Alig voltunk együtt, ha mégis, alig vártam hogy vége legyen, de általában találtam kifogást, hogy most épp miért nem jó. Ez már akkor volt, amikor kihűlt a kapcsolat. Próbáltuk rendbe hozni, de ha egyszer elmúlt, hát elmúlt. Egyre többet fantáziáltam más pasikról. Kívántam a szex-et, csak a férjemet nem. Szerettem mint embert, nem akartam elhagyni, de már szerelmes nem voltam. Egy év szenvedés után külön mentünk. Azóta szuper a szex a mostani párommal, és úgy tudom a volt férjem is megtalálta azt a nőt, aki szerint ő a no1. Nem mondom, hogy veletek is így lesz, ez csak az én példám.
2008. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Mivel csak a szexuális kapcsolatotokról beszéltél, így igen nehéz tanácsot adni!

Mindenesetre a véleményem az, hogy nem a hálószobában kell keresni a probléma okát!

Próbáld feldobni a "mindennapi szerény élet"eteket! Vegyél neki virágot, vidd el moziba, v. színházba, v. vacsorázni, éreztesd vele, hogy fontos számodra!

Könnyen lehet, hogy egyhangúnak látja a kapcsolatotokat, a házastársi életet. Minden embernek szüksége van frissességre, ami kizökkenti az egyhangúságból!

2008. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyetekben nem sajnálnám a pénzt egy szexuálterapeutától, hiszen egy boldog párkapcsolat alappillére a jó szex.

Remélem megoldódnak a problémáitok!

Petranova

2008. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Morbid kimondani de örülök hogy hasonszőrűvel találkoztam mint én. Ahogy olvastam mintha én írtam volna, csak én lány vagyok, és szerintem fiatalabb de a tények stimmelnek.

Az hogy nem akar beszélni róla az lehet egy régebbi trauma, vagy neveltetés is, de az első partner hozzáállásától is nagyon függ. Az én "Elsőm" nagyon sokat beszélgetett velem előtte a szexről, és én is simán megtudom beszélni partneremmel a problémákat. Nagyon fontos hogy megnyíljon neked mert a leírtak alapján elzárkózik a beszélgetéstől. Nekem ez egy friss kapcsolatban 1/2 év után derült ki a probléma addig a jól ismert fáradt vagyok duma. Aztán egyszer bevallotta hogy fáj neki szex után, ezt orvosoltuk, de most meg lelki bajok vannak. Csak azt akarom mondani hogy nagyon sokminden állhat e mögött. Nem írtad hogy van e gyermek de az is nagyon megváltoztat egy nőt.

2008. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!