Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok? Rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Rövid ideje vagyok a barátommal, és szeretném, ha boldogabb lenne velem.

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete ismerkedtem meg a barátommal, akivel minden nagyon jól ment, egészen addig, amíg egy napon közölte velem, hogy túl romantikus vagyok, és nem tetszik neki, hogy sokszor kimondom, mit érzek.


Nem értettem, miért zavarja, hiszen Ő is megállás nélkül mondogatta, hogy milyen szép vagyok, és nagyon vonzónak talál stb. stb...


A végeredmény az, hogy úgy érzem, nem tudja elfogadni azt a szeretetet, amit én nyújtani tudok neki. Lehet, hogy változnom kellene? Miben változzak meg? Mit tegyek, hogy boldogabb legyen mellettem? Minden tanácsot szívesen olvasok.


2010. jún. 6. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz meg. Ha később meg lesz egy olyan barátnője, aki nem mutatja ki a szeretetét, az lesz a baja.

De amúgy ez mi már? :S Ha szerelmesek vagytok/lennétek egymásba, ez nemhogy gond lenne, hanem még ő kérné..

2010. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy nem szerelmes belém, csak érez valamit, amit még soha senki iránt nem. Ő két évvel idősebb nálam (Én 18 vagyok.) Én meg mondta, hogy szerelmes vagyok.
2010. jún. 6. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem is elég érdekes. Nem csak kifogásnak szánta ezt a dolgot? Ennek örülnie kéne, nem hogy még problémát csinálni belőle. Kimondod amit gondolsz? Akkor Te őszinte vagy. Ez meg az egyik legnagyobb erény a mai világban. Ezen ne változtass, inkább maradj ilyen.
2010. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még soha senki iránt? Ezt nem akkor szoktuk mondani, ha halálosan szerelmesek vagyunk? Figyelj, 2 hét nem nagy idő, sőt. Hamar ki fog derülni, hogy mi van a háttérben, e felől biztos lehetsz.
2010. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az se jó, ha mindent elmondasz neki. Egy idő után kifogysz a szavakból... Maradj titokzatos. Két hét után még nem szabad szerelmet vallani egy fiúnak, mert hamar megunja, hogy ennyire körül van rajongva...
2010. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor, lehet, hogy kezd ráunni a dologra, és szüneteltetnem kellene? És mondjuk akkor mondanom, mikor látszik rajta, hogy kívánja?


Azért mondtam el neki, hogy szerelmes vagyok-e, mert konkrétan rákérdezett...

Én meg kinyögtem, hogy igen...

2010. jún. 6. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az első pár hónap még bőven az ismerkedés szakasza egy kapcsolatban. semmi értelme ez idő alatt, ha túlságosan kiadjuk magunkat a másiknak. 2 hét után elég ijesztő tud lenni az ilyen nagy érzelmi feltárulkozás, a pasik meg különben sem szeretik a nagy lelkizéseket. mi fél éve vagyunk együtt a barátommal, és csak mostanában kezdtünk el beszélgetni az érzéseinkről.

neked meg nem kellett volna szerelmet vallanod. azt kellett volna mondanod, hogy nagyon kedveled és jól érzed magad vele, na de szerelmi vallomás 2 hét után, pláne a lány részéről, az gáz.

vegyél vissza szerintem a csöpögésből, mert úgy érezheti, hogy neki is kötelessége lesz beléd szeretni, és akkor nyögvenyelősnek fogja érezni az egész kapcsolatot.

2010. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, nagyon hasznosnak tartom őket :)
2010. jún. 6. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy tálca sört
2010. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!