Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartja a kapcsolatot azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartja a kapcsolatot azzal a lánnyal, aki miatt tavaly összetörte a szívem. Bízom benne, mégis nagyon fáj, nem tudom elengedni. Mi erre a jó megoldás?

Figyelt kérdés

2016-ban megismerkedtem egy sráccal ( nevezzük L-nek) egy közös projekttel kapcsolatban egy ismerősömön keresztül. Ahogy a projekten dolgoztunk, sikerült beleszeretnem, ez másfél hónap alatt alakult (nyáron). Végül eljött az a hétvége, amikor bemutattuk a munkánkat a témával kapcsolatos közösségben. Már előtte 3 nappal jött, ez idő alatt nálam vendégeskedett, és sikerült közelebb kerülnünk egymáshoz. Az 5 nap alatt, az ő irányából is kölcsönös lett az érzés, mégis éreztem hogy valami nem stimmel. Amikor kikísértem az állomásra (mivel vidéken lakik, Budapesten csak tanul), megkértem ,legyen őszinte. Elmondta, hogy pont mielőtt feljött hozzám Pestre, szóba került egy volt osztálytársnője és közte, hogy összejöhetnének. Nem éreztem fairnek hogy így töltött el velem velem 5 napot (nem feküdtünk le egymással, de csók volt, és úgy mentünk a bemutatóra is, mintha egy pár lennénk.) A lány nem tudott rólam. A srác azt mondta most döntenie kell, kit választ, és irtó nehéz. Végül, ahogy mondta, azért a lány mellett döntött, mert őt évek óta ismerte.

Mivel egyébként is nagyon megkedveltük egymást ( a történtektől függetlenül, egy nagyon szerethető embert ismertem meg benne), szerettünk volna később barátságot ápolni. Több mint fél évig nem beszéltünk, hogy túl tudjak lépni rajta, hogy tényleg barátként nézhessek rá. Mikor újra beszélgetni kezdtünk, az tiszta lap volt számomra is, nem fájt már, el sem tudtam volna képzelni hogy lehetne ebből még valami. Közben kiderült hogy a lány két hónap randizás után, se szó, se beszéd, eltűnt, elérhetetlen volt, és összejött egy másik sráccal, aki végül szintén lekoptatta a csajt.

Randiztam valakivel, aki nagyon bejött, és úgy udvarolt, hogy el sem hittem hogy ez igaz. Egyik napról a másik napra eltűnt, és annyit mondott hogy nem fog menni. Jól pofára estem, és pont esedékes volt egy találkozó L-el, egy laza sörözgetés keretében, de rákérdeztem hogy van e kedve velem jól leinni magát, mert ha nem, én egy kortyot sem iszom inkább. Kiültünk sörözni, jól kibeszéltük magunkból a bánatunkat, és az este egy csókkal fejeződött be, mindkettőnk meglepetésére. Megbeszéltük hogy nyáron átgondoljuk mit szeretnénk, és szeptemberben amikor neki folytatódik az egyetem, megpróbálhatjuk. Eltelt a nyár, elkezdtünk randizni, lassan egymásba szerettünk, és most is együtt vagyunk, átbeszéltük a múltat is hogy ne maradjon seb, el tudtam fogadni hogy így alakult.

Nem vagyok egy féltékeny típus, nekem is vannak fiú barátaim, tudom hogy létezik fiú- lány barátság. De kiderült, hogy tartja a kapcsolatot a csajjal aki miatt egy évvel ezelőtt összetörte a szívem. Nem nagyon beszélgetnek, inkább zenéket küldözgetnek egymásnak, mert hasonló a zenei ízlésük. Most kiderült hogy a csaj már kétszer is kérte hogy találkozzanak, de a barátom nem ment bele, mert nem akar vele találkozni. Engem nagyon bánt a dolog, nem tudom elviselni hogy bárhogy is, de kommunikálnak. A barátomban megbízom, de így állandóan azzal az iszonyú nyári csalódással találom szembe magam. Nem olyan vagyok aki megtiltaná hogy beszéljenek, de nem veszi a lapot hogy nekem fáj. Ezen kívül nagyon jó a kapcsolatunk. Mit tegyek, hogy ez megoldódjon? 26/l



2018. jan. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem, ezt kisse dolgozd at es szükitsd a lenyegre...
2018. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit vartal olyantol, aki eleve igy inditotta a viszonyotokat, hogy senkivel nem volt oszinte maga korul? Ilyen olcso embertol nem szabad semmi pozitivat varni vagy barmifele tiszteletet, oszinteseget.
2018. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a lényeg,hogy a tüske benned maradt,szerintem jogosan.Oké,szereted,de ez nem azt jelenti,hogy nem mondhatod el neki normális hangnemben,neked mi fáj.Hozzáteszem,rapli nèlkül,de muszáj szólnod neki,hogy téged zavarnak ezek a bájcsevelyek.Ha ő is szeret téged,tiszteletben tartja az érzéseidet.Elvégre egyszer már okozott neked csalódást.
2018. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak úgy tudod ha ezt neki is elmondod. Ha pedig tojik rá amit mondassz és ne tán majd találkozik is vele akkor annyi.
2018. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na de Lajos! Dirr egy pofon
2018. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogyan érzel. Viszont nekem is vannak olyan "régi" ismerőseim, akivel majdnem lett valami, de mégsem és mégis tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk és hiába van barátom, nem akarnám megszakítani velük a kapcsolatot.

Ezenkívül annyit tehetsz, hogy magadban is bízol, hogy bizony téged választott, te vagy a barátnője. Igen, igen, bízz magadban! :)

2018. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, segítettetek hogy letisztultan tudjam újra megbeszélni vele ezt a helyzetet. Hálás vagyok érte! :)
2018. jan. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!