Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell szájrapuszilgatásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szájrapuszilgatásból nyelvcsókra váltani?

Figyelt kérdés
Elkezdem nyalgatni a száját?:D
2008. okt. 26. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A ne légy barom című filmet láttad? nem is baj, csak a címét ajánlom neked. :)

[link]


Amúgy a csók témát elég alaposan kifejtették már vagy ezerszer.

2008. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer csak fogod magad, és a nyelved átdugod az ő szájába,és megpróbálod megérinteni az ő nyelvét. A többi majd kialakul. A nyelves csók arról szól, hogy a két nyelv megsimítja,megérinti egymást csók közben.
2008. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leírni elég nehéz sztem,de megpróbálom:) kicsit kinyitod a szád és úgy puszilgatod,aztán meg gen amit írtál h megnyalod a szájátmamire vszínű ő is reagálni fog,és akkor már csókolóztok is:D
2008. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en ishh igy voltam.....h hogy tegyem meg?azzal a tudattal voltam h voszzautasit vagy elllok magamellol....de nem...en tudod mit csinaltam es bejot:?puszilgasd az arcat...es aztan veletnelul a szajat es meg mondod h velelen votl o visza pusizlja es akkor kozelit majd hozzad es es akkkor ott van mar nyaltok is..es szepn gyongeden a nyelved irany az o szajusaba es aztan majd fogocskaztok..naon jo erzes ..hidd el be vallik nekem mar nem 1-szer valt be..nah sok sikert.;)
2008. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!