Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátha jobban látjátok a fától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátha jobban látjátok a fától az erdőt, hogy miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Próbálok tömören fogalmazni: Megismertem egy csajt neten keresztül anno. Jódarabig csak online tartottuk a kapcsolatot. Egy idő után közöltem vele, hogy nem hiszek férfi - nő barátságban, tehát nem cseverészni akarok vele. Megtörtént, én nem akartam belemelegedni, neki sikerült (szerelmes lett). Egy darabig együtt voltunk időnként. Aztán egyszer csak eltávolodott, és már nem akarta, viszont emberileg annál inkább szüksége van rám. De ez így nekem nem gyerebe. Nemrég megismert egy pasit párkapcsolati szándékkal. Hogy mi történt nem tudom, nem is érdekel különösebben. De ő mindenképpen találkozni, meg (csak!) beszélgetni szeretne velem időnként. Mondtam beszélgessen az új fickójával, engem ha nincs más az ő részéről, akkor inkább hanyagoljon. (Elvégre valamit valamiért). Nem is ez a lényeg, de most valamiért furamód kicsit szarul érzem magam emiatt, de hogy miért azt nem tudom. Pedig nem szokott. Nem vagyok belezúgva, bár lehet összejönne ha engedném magamnak (és ő is). De az olyan sohasem jött be nekem ha egy csaj mással szexel, velem pedig csak lekizni akar. Mégsem értem miért zavar ez az egész most engem, ugyanis semmilyen logikus okot nem találtam amiért kéne. Elszúrtam volna valamit?
2010. jún. 4. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"De az olyan sohasem jött be nekem ha egy csaj mással szexel, velem pedig csak lekizni akar."


hogyhogy?

furcsa vagy.

2010. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért van azzal a másik pasival, mert az a másik pasi szereti... szereti, jól megvannak, és nem csak szexelni akar, mint te. és a beszélgetés neked mióta jelent csak lelkizést? te a haverjaiddal is csak lelkizni szoktál? elég hülye világlátásod van... és elég hülyén kezelted szegény lányt is. nem tudom, mit szerethetett meg benned...
2010. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Á nem jól fogalmaztam. Tehát én is segítettem neki mindenben amire szüksége volt. Ha baja volt bármikor számíthatott rám. De valamiért egy idő után ő már nem akart mást csak barátságot, pedig előtte nagyon odavolt értem állítólag. A beszélgetés pedig rendszerint arról szól (mivel elég necces időszaka volt) hogy kipanaszkodja magát én meghallgattam, és segítettem ha tudtam (tanácsokkal ha arra volt szüksége, tettekkel, anyagilag ha bajban volt, vagy csak azzal hogy mellette voltam ha erre volt szüksége). Talán az esik szarul, hogy mindezek ellenére dobott szexuális értelemben, és nemcsak hogy nem tud indoklással szolgálni hanem úgy tesz mintha misem történt volna, és továbbra is elvárja mindezeket tőlem, annak ellenére hogy fizikai értelemben elzárkózott tőlem.
2010. jún. 4. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól látod a kérdést, és nem vagy szemét, nehogy már a csajnak csak lelki szemetesládának kelljünk, ő meg cserébe nem ad lófaxt se, ezt a mentalitást bírom némelyik csajban, h mi mindent adjunk oda(persze ha megteszünk mindent azsem jó mert akkor könynen kaphatóak vagyunk-->ergo dobnak, ha nem teszünk meg lófaxt se akkor xarxemétxarok vagyunk -->ergo dobnak. Tehát nincs megoldás ami jo lenne, mindenképp mi szívjuk meg. Welcome to the real world bro.
2010. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valszeg megkedvelted, kicsit talán megszeretted.

de ez a lelki szemetesláda elég szarul tud esni a férfinak. ezt tapasztaltam.

szerintem kerüld a csajt.

ne találkozz vele.

2010. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy megismerkedett egy pasival párkapcsolati szándékkal. Mit gondolsz? úgy lehet párkapcsolatot kialakítani, hogy közben mással jár össze lefeküdni ? Szerintem azért akar csak barátságot, mert ahogy írtad nagyon megszeretett Téged ,de Te nem vagy szerelmes belé, ezért keresett mást. nyilván ha az új pasival párkapcsolatot akar kialakítani akkor ti már csak barátok maradhattok. Nem feküdhet le Veled ha mással jár. Az egyenlő a megcsalással, de biztos fontosabb vagy neki, hogy elveszítsen, ezért akar néha találkozni mint barát.

remélem érthetően fogalmaztam

2010. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!