Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőrösen vagy szőr nélkül? :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrösen vagy szőr nélkül? :D (nem intim részre gondolok)

Figyelt kérdés

Lányok nektek mi jön be? A borosta vagy a frissen borotvált arc, illetve szőrös (nem durván) felsőtest vagy szőrtelen?

Fiú vagyok de valahogy akiket ismerek szerintem mindenki jobban néz ki borostával, csak nem tudom a lányok hogy vannak vele. Meg én szeretem h nem csupasz a mellkasom, mert szerintem így férfias...


2010. jún. 4. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Borosta neeee!!! Nézni szexi, de mikor megcsókol, akkor az arcomat karistolja vele :S

A mellkason nem baj, ha van szőr, de azért ne legyen David Hasselhoff mása!

2010. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én bírom,ha a pasim borostás.A szőrös mellkassal sincs semmi probléma. Nem jött be nekem sem,aztán megismertem a pasim és megváltozott a véleményem:-)
2010. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőrös mellkas OK, de borosta ne legyen.
2010. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

borosta IGEEEN

szőrös mellkas IGEN de a hasra ne terjedjen át egy az egyben, lehet a has is szőrös, de akkor az alulról jöjjön:D remélem érted :)

2010. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az arcán semmilyen szört nem bírok elviselni. A többi helyen meg legyen csak ne úgy nézzen ki mint egy majom:)

22/L

2010. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
imádom a borostát :P
2010. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
borosta:)
2010. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!