Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Combon pelyhes szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Combon pelyhes szőke szőr zavaró? :S

Figyelt kérdés

Nagy hóbort lett ez szőrtelenítés... Lábat kezet hónaljat intim helyet még a segglukadat is szőrteleníteni kell! Most komolyan... Pelyhes szőke szőr a combon vagy a fenéken zavaró?? Vagy már azt is szedni kéne és én vagyok lemaradva??

17/L


2011. jún. 2. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az még elmegy :) Volt barátnőm pl. a punciját is szőrtelenítette, én nem szóltam erre semmit de amikor felhozta hogy elég nehéz leszedni ott meg ilyenek akkor mondtam neki nem muszáj annyira csak ne legyen bokor rajta :) Szerintem egy kis szőr nem árt a combon és a fenéken.
2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Csak akkor szedd, ha nagyon látszik... Amúgy meg szard le! Ja és én lány vagyok, és inkább erről lányokat kéne kérdezned, nem fiúkat, mert mi csajok meg mondjuk a kegyetlent! Ami a popó "segglyuk" részét illeti,szedd le, mert ha jön a kutyapóz, akkor necces ha csimbók lóg a farodban!
2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem lóg onnan ki semmi az a 3-4 szál kiválóan elvan ott :D Ha eljön az idő majd talán kiutasítom őket addig élvezem a "nembökiaseggemavisszanővőszőr" korszakot :)))))
2011. jún. 2. 18:15
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Embere válogatja mennyire pelyhes zsákkal lehet szedni akkor nem igazán bulis,ha csak annyi hogy te se érzed akkor elmegy , ha a seggeden vagy toljad le mert ánuszmótusznál tényleg nem jó ha csüng rajtad a csilingelő szardarab.
2011. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát a popókámba senki nem fog matatni szardarab meg nem sűrűn csüng rajta xD De megnézném a fiú arcát ha azt mondanám neki csak akkor szedem le a segglukamról a szőrt ha először te is :D ;) :D
2011. jún. 2. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:12 és 18:16 még bocs, de ti nem törlitek meg a seggeteket szarás után?


Kérdező, semmit se kell. Azt csinálj a saját testeddel, ami jól esik, és ha büszke vagy a testedre, akkor másnak is tetszeni fog.


23/l

2011. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kívánatos a csajok bőre, ha olyan mint az őszibarack.
2011. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
a lábad\combod ne szôrtelenìtsd!
2011. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A lábszáramról leszedem a szőrt mert az engem is zavar és az nem szőke... De a combomon pelyhes szőrikék vannak tőlük nem szívesen válnék meg... Nem is beszélve arról mennyire fáj...
2011. jún. 2. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna..,de azért tényleg nem érdemes odáig engedni a gyeplőt,hogy bepucsítasz a srácot meg állbaveri a dzsungel.
2011. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!