Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találjak rendes csajt pesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak rendes csajt pesten?

Figyelt kérdés
17/f vagyok eddig csak 2-3 napos kapcsolataim voltak és általában nem az én részemről de megcsalás miatt szakadtak meg ezek... nos pesten hol találhatok becsületes lányt ? a discoba csak azt akarják. az utcán csak nem szólíthatok le valakit .ötletek?
2010. jún. 3. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pesttől a rendes csaj kifejezés teljesen idegen!Ne álmodozz!
2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
utcán nyugodtan leszólíthatsz egy lányt. nem fogja tolakodásnak venni ha nem vagy bunkó
2010. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én is pesti vagyok,és rendes.

a vőlegényemmel elég érdekesen találkoztunk,az utcán:)megtetszett neki a szemem,és visszaszállt a villamosra,leszállt ahol én és mondta,hogy milyen szép szemem van.nem értem azóta sem,hogy miért adtam meg a számom,mert nem ismerkedtem utcán soha.de nagyon örülök,hogy így alakult:)

szerintem sulidban is vannak biztos rendes lányok,ne olyanokkal állj szóba,akik nagyon játszák az agyukat,,a kicsit visszahúzódóbb lányok közt is vannak szépek,és valószínűleg ők nem ribanckodnak.

2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-3 napos kapcsolatok amiknek a végén megcsaltak???? Ezek nem kapcsolatok, de legalább égő is!
2010. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

naa, azért pesten is vannak rendes csajok.

szerintem az utcán is simán leszólíthatsz valakit, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. egy próbát megér. [:

2010. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de az utcai leszólitást meg én nem nagyon akarom.:S
2010. jún. 3. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:

ZP-ben

én mindig ott bulizok a barátnőimmel:)

xD

2010. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pesten? LOLxD
2010. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok Pesti,de közel lakom hozzá,és sűrűn megyek...én pl.rendes vagyok! Nem jönnek be az idősebb csajok?25/L
2010. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23:49-nek: és neked a veled egykorú srácok? :)

25F

2010. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!