Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akiknek 15-25 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek 15-25 évvel idősebb pasijuk van! Hogyan viselitek el, hogy ráncosodik és ronda?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
8-as! Mivel fogott meg téged a párod? A személyiségével? Nem rossz ez az oldal,gyakran lehet olvasni vicces dolgokat itt.:) Személyiség...beszarok :)
2017. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

11-es, áruld el nekem kérlek, hogy te egy emberben mit látsz? Csak a külsejét? Egy test az egész, amit vagy megdugnál vagy nem?

Az ilyen emberek lelkivilága minősíthetetlen.


Egy 50 éves embernek nem lehet személyisége, érzései csak egy fiatal mimózalelkű suhancnak, aki naponta sírja el a bánatát és az érzéseit ebbe a kategóriába, hogy egyedül van?

2017. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Én a külsejét és a személyiségét is nézem,de a nők csak a külsőt nézik vagy a pénzt,ezt kár is tagadni,hiába való próbálkozás lenne.
2017. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
"Van az a pénz amiért korpásodik a hajam"
2017. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek 60 éves barátja van, osztrák és mivel ápolt, jól öltözik, tényleg jól néz ki. Meztelenül már nem tudom, biztosan más.
2017. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
"de a nők csak a külsőt nézik vagy a pénzt,ezt kár is tagadni,hiába való próbálkozás lenne." anyád is ezt nézi?
2017. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Van aki jobban néz ki 40 évesen, mint 20 évesen.
2017. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Anyám nem ezt nézte,egyébként évek óta egyedül van,apám meghalt 1992-ben,anyámnak volt azóta egy-két élettársa,de már senkije nincs. Kíváncsi vagy még valakire a családtagjaim közül?
2017. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok párom 47. 5 éve ismertem meg, 3 éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek van gyereke de már ő is elvált mikor megismerkedtünk.

5 évvel ezelőtt egy hatalmas nőcsábász volt, minden héten valaki más volt mellette. Tele volt pénzzel szinte szó szerint két kézzel szórta.

Jött egy hatalmas bukás, nem fizették ki az egyik munkát, elúszott majdnem mindene.

A 0-ról kellett újrakezdeni. Ekkor kerültünk közelebb egymáshoz lelki támaszként. Nekem is rossz időszakom volt....

Ne mondjam jó pár tízmilliós bukásba bele tud öregedni az ember. De így is sármos és egy 10 évet letagadhat. Ad magára, mára már nem cigizik egészségesen eszik. Kezd ráncosodni az arca de így is tökéletes.

(És nem, nem vagyok eltartott. Most anyagilag én tudok többet felmutatni de sz sosem határozta meg a kapcsolatunkat)

Hogy mi lesz 5 vagy 10 év múlva? Nem tudom. De úgy vágtunk bele hogy addig csináljuk ameddig mindkettőnk jól érzi magát ebben a kapcsolatban.

2017. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 omba ***** válasza:
Én már akkor is ráncos voltam, amikor összejöttünk, és kicsit csóróbb is, mint most - ezeken mi múlik, komolyan?
2017. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!