Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a csajnak chaten mindig én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajnak chaten mindig én írok először az azt jelenti h nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hát logikusan gondolkodva úgy valahogy, ha érdekelnéd meglátna egyből rádírna
2010. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hááát attól függ hányszor beszélgetettek, hányszor kattinthatott volna ő rád, egyáltalán hagytál-e időd arra, h ő kattintson rád?! :D

Amúgy (sztem) abből is leszűrheted, hogyan köszön, egyszavas válaszokkal dobálózik vagy tartalmasan ír, smile-ik a sorok végéén, visszakérdez?

2010. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
visszakérdez, smilyk is vannak, meg tartalmasan ír. de pl. fenn vunk msn-en mind2en. várhatok estig h rámírjon,nekem kell.
2010. jún. 3. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok, akik elvből nem írnak rá a pasikra. Szóval ez így még nem feltétlen jelenti, hogy nem érdekled. Kérdezz rá, hogy tudnátok e talizni, meginni valahol egy kávét, teát vagy valami. Ha ködösít akkor felejtsd el..
2010. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne írj rá egy darabig. Ha elvárja hogy te kezdeényezz minden alkalommal, akkor már javíthatatlanul el van kényeztetve. Ilyen nőre pedig senkinek sincs szüksége...

Egyébként sem msn-en kéne ismerkedned, hanem élőben, de ez már tényleg csak az én hülyeségem...

2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha magamból indulok ki, akkor úgymond elvárom, hogy ő jóval többször írjon rám msnen...persze ez nem azt jelenti, hogy én nem írok rá soha, főként, ha tudom, hogy érdeklem az illetőt..de ha nem vagyok benne biztos, akkor nem akarok nyomulni azzal, hogy ráírok... 20L
2010. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

milenne, ha megkérdeznéd tőle:

*amúgy te miért nem írsz rám soha?*

ha nem bír, akkor úgyis aztmondja, hogy azért mert nem akar veled beszélgetni. xd

ha nem bír akkor nemlennének smile-k sem :d

2010. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!