Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kérdésem:honnan tudhatom, hogy teccem neki vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sulimba jár és egy évvel fiatalabb nálam.nagyon bejön nekem a srác.Sokszor találkozunk suliban és köszönünk egymásnak.Észre vettem , hogy sokszor néz rám egy két mp erejéig és gyorsan tovább néz.Van amikor köszönés elött többször is rám néz és csak utána köszön és tovább megy az órájára.
2010. jún. 2. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

csak igy nem is ismeritek egymást, életetekben nem beszéltetek, de köszöntök egymásnak mindig, ahányszor találkoztok? ez hogy van?

amugy meg valószinu igen, tetszel neki, csak mivel ö a fiatalabb nem mer lépni, tedd meg az elsö lépést, és rárabol a lehetöségre ha igazam volt ;)

17*f

2010. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 16-17 éves csajoknak mostanság miért jönnek be a fiatalabb srácok???
2010. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok ő meg 13.Voltunk nemrég egy táborban külföldön és ott ismerkedtünk meg véletlenszerűen.a buszon egy párszor beszélgettünk meg hazafelé amikor jöttünk haza Magyarországra akkor egy barátja megprobálta lefényképezni és én is megprobáltam csak ő erre elkezdett "bujocskázni" és ott nevettünk egymáson.sőt a mögötte lévő lánytól megkérdezte mi a nevem és ka srác is közben engem is nézett.Végül amikor leszálltunk a buszról és találkoztunk a szüleinkkel nem álltunk messze egymástól és csak annyit hallottam hogy kimondja a bece nevem.Én meg odafordultam és egyből ők is engem néztek meg a srác is.
2010. jún. 2. 15:47
 4/10 gabriell88 ***** válasza:

Mikor tanuljátok már meg h a teTSZem nem két C!!!!!!!!ahogy a szeretsz sem!!!áááh istenem!!


Kérdésedre a válasz:

Próbálj meg vele beszélgetni,ismerd meg...mert innen még nem lehet levonni következtetést, nem tudhatjuk mit gondol -.-


Angel

2010. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mit gondoltok miről tudnák vele beszélni,amiből iagazán megismerhetném?Mert csak a jelenlétében eg kicsit zavarban vagyok:S
2010. jún. 2. 17:08
 6/10 gabriell88 ***** válasza:

a suliról , tanárról bármiről.. menj oda hozzá mond neki h szia

hogy vagy ma?

és a többi jön..


Angel

2010. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

rendben.Köszi mindenesetre.

Remélem csak lesz vmi.

2010. jún. 2. 17:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Vajon mit szólna ahhoz hogy meghívnám a ballagásomra egy-két beszélgetés után?
2010. jún. 2. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:

hát elöször is beszélj vele, és ha látod rajta h örül, meg minden, meg van kedve beszélni neki is veled, akkor ha jól kijöttök, simán elhivhatod szerintem :p

amugymeg ebböl igy amennyire én le tudom venni, tetszel neki :) sok sikert, csak bátran.. ;)

17*f

2010. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy:)..Remélem összejön:)
2010. jún. 2. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!