Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép? Én 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Én 15 éves vagyok és azt mondják, hogy nagyon érett típus vagyok és akár 20 évesnek is tilulnának, ha nem ismernének. A Párkapcsolatokban is inkább a 20 év fölöti fiúknál érzem magam jól. VAn is egy fiú.

Figyelt kérdés
...aki 22 éves és nekem nagyon tetszik és én viszonozva ézrem nála ,m jelzéseket ad (pl.: minen fellépésemre eljön, mindíg hozzám jön beszélgetni ,ha meglát,nagyon kivételesen foglalkozik vele, gyengéden megsimogat , bókolgat stb.) és nem értem hogy mindíg csak idáig jutunk el és ő semmit nem lép ,hogy történjen köztünk valami több (és itt nem a szexuális életre értem). Szerintetek z miért van??Előre is köszi!!!
2010. jún. 1. 23:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez a hét év nem nagy dolog vegyünk pl egy 35 és 42 éves párt
2010. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

utolsó, te jó nagy idiótaságot mondtál.


25 vagy 30 és 40 45 éves emberek között nincs akkora különbség.


Vegyél egy 10 és egy 14 éves gyereket. Ég és föld. Na és egy 14 éves és egy 20 éves? Ugyancsak ég és föld.

2010. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!