Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép? Én 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Én 15 éves vagyok és azt mondják, hogy nagyon érett típus vagyok és akár 20 évesnek is tilulnának, ha nem ismernének. A Párkapcsolatokban is inkább a 20 év fölöti fiúknál érzem magam jól. VAn is egy fiú.

Figyelt kérdés
...aki 22 éves és nekem nagyon tetszik és én viszonozva ézrem nála ,m jelzéseket ad (pl.: minen fellépésemre eljön, mindíg hozzám jön beszélgetni ,ha meglát,nagyon kivételesen foglalkozik vele, gyengéden megsimogat , bókolgat stb.) és nem értem hogy mindíg csak idáig jutunk el és ő semmit nem lép ,hogy történjen köztünk valami több (és itt nem a szexuális életre értem). Szerintetek z miért van??Előre is köszi!!!
2010. jún. 1. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Manapság nem mindenki pedofil. Egyszerűen csak barát.
2010. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy 7 év korkülönbség egy 15 éves embert tekintve sok és valószínűleg ezt Ő érzi is. Lehet, hogy lelkileg összeilletek, de valószínűleg fél, hogy sokan csak a korkülönbséget látnák...


Én azt tudom javasolni, hogy most inkább lépj Te, ha szeretnél valamit.


20F

2010. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egy 20-22 éves fiú érett, csak mert elért egy bizonyos életkort.

Ha egy 15 évesre hajt és még azt is ilyen bizonytalanul teszi, akkor az azt jelentheti, hogy nem képes a korosztályából lányokkal ismerkedni. Ezért fordul a könnyebben elcsábítható lányok felé, akiknek elég, ha valaki elhiteti velük, hogy milyen érett, felnőtt a gondolkodásuk és máris isszák minden szavát.

Azért pedofilnak nem merném nevezni, de érdekes a viselkedése.


Te pedig hiába érzed magad érettebbnek a korodnál, csak 15 vagy. Ezt ne feledd el.

Ha a srác egy érett lánnyal akarna ismerkedni, akkor választhatna valakit a korosztályából, de egy 15 évesre fáj a foga, ez pedig több, mint furcsa.

2010. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Olyanról sosem hallottál, hogy valaki keves?!

Egyet értek a többiekel, lehet hogy sok neki a korkülönbség.

20 év fölött, csak lúzer hapsik szedik össze a náluk 5-7 vagy még több évvel fiatalabbakat.

2010. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a tested 20 évesnek néz ki, még az értelmi-érzelmi korod lehet, hogy 15 sincs. Ettől még bármi is lehet a kapcsolatból. Ha tetszik a srác, akkor hajrá.
2010. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem biztos abban, hogy ő is tetszik neked, kicsit bátortalan :D

amúgy miért kell leszólni, ha egy 16 éves és egy 22 éves netán kapcsolatot létesít?

én 15 vagyok, barátom nyáron 22 lesz, már majdnem 4 hónapja boldog kapcsolatban élünk :P de ennek feltétele az is, hogy hasonló a gondolkodásunk, ugyanazok az elveink, hobbijaink, szinte egy ember vagyunk :D együtt megyünk koncertekre, meg bulizni, és nagyon boldog vagyok vele, és ő is velem, szóval nem lehetetlen :D nincs is jobb, mintha mindketten részegen dülöngéltek, dalokat énekeltek, fogjátok egymás kezét, és mindenki röhög hogy milyen idióták vagytok :D

15/L

2010. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

azért kell leszólni, mert nem kapcsolat. Te tinicsaj vagy, ő meg egy fiatal felnőtt. Okosabb, tapasztaltabb ,ravaszabb. Azt csináld veled amit akar, mert okosabb nálad. Azt teszed amit ő kar, még ha észre sem veszed. Vezethető vagy számára és ez kényelmes neki. Ezért szeretem én is a 14-15 éves kiscsajokat. Azt hiszitek szent amit az ember mond, pedig csak szöveg az egész. Ezért könnyű veletek


19/F

2010. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, mint az előzőek. 15 évesen csak testileg vagy érettebb, hiába gondolod azt, hogy lelkileg is, de még ahhoz fejlődni meg tapasztalni kell. 7 év az ebben a korban soknak számít: más az életritmusotok, főleg ha ő egyetemre vagy fősulira jár. Ezt azért gondold meg! Amúgy szerintem várd ki, ha igazán akar, akkor lépni fog...
2010. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem értem, miért kell leszólni, akinek mondjuk 22 évesen tetszik egy 15 éves. a szerelem vak, a szerelem nem válogat... ha most szerelmes egy 22 éves srác egy 15 és lányba (miért ne lehetne, simán lehet), akkor ő most lúzer? ezért lenne furcsa? szerintem ebben semmi furcsa nincsen.


"20 év fölött, csak lúzer hapsik szedik össze a náluk 5-7 vagy még több évvel fiatalabbakat."

ez meg röhej, már bocs. akkor ha egy 30 éves férfi meg egy 24 éves nő összejönnek, mert szeretik egymást, akkor a hapsi lúzer... szerintem is... -.-


amúgy is, itt úgy állítja be mindenki a fiatal lányokat, mintha mindegyik hótt hülye lenne. attól, hogy vannak a diszkós p*csák, akik 14 évesen széjjelkeféltették magukat, és tényleg buták, attól még igen is lehetnek (és vannak is) értelmes gondolkodású 15 éves lányok.


egyébként, hogy válaszoljak a kérdésre is, azért lehet, hogy nem mer többet tenni, mert nem tudja, hogy mit akarsz. lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy sokallod a 7 évet, vagy bizonytalan tényleg, hogy mit gondolhatsz. szerintem lépj most Te. ő már megtette a maga dolgát. úgy értem, hogy eljárogat fellépésre, stb... most kezdhetnél Te is valamit, hogy lássa, nem lenne ellenedre valami komolyabb is akár.

2010. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok, de már engem sem érdekelne egy 15éves kis lány.17 legyen minimum.

A kis tinik tipikus szövege ez hogy én érettebb vagyok a koromnál...mindegyik ezt mondja.

2010. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!