Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Titeket nem irritál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Titeket nem irritál, ha msn-en látjátok mindenkinél a sok szivecskét?

Figyelt kérdés
Apropó, hogy lehet kikapcsolni a partnerlistán a smileykat?
2010. jún. 1. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít még ha van pasim akkor is...egy szív vagy "szeretlek" még elmegy, de amikor "örökké a tiéd kicsim forever together" + hatszáznyolvanhat szív mellette az pfúúúúúúúújjj...
2010. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen "örökké szeretlek kicsim" + sok millió szívecske engem is irritál, pedig nekem van párom. Nálunk annyi van kiírva hogy "szeretlek (L)(L)" Meg egy jó nap után szoktuk kiírni hogy "ma (L)". De amúgy még én se szeretem ha túl sok szív van a személyes üzimben xD Amikor meg nem volt senkim akkor sem zavart ha csak nem az elsőnek említett eset volt. Nem foglalkoztam vele.

17L

2010. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát én több mint egy éve vagyok együtt a párommal de eddig a max egy szivecske volt a személyes üzimben az is csak akkor ha éppen egy jól sikerült hétvége után raktam ki. amugyis hányok az ilyenektől :S
2010. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!