Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! A lány barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! A lány barátotoknak mondjátok, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy barátnőtök ( barátságból, nem pedig szerelemből) és amikor msnen elköszöntök írjátok neki, hogy szeretitek? Annyit csak, hogy "szeretlek"


köszee


2010. jún. 1. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy köszönök el a lányismerőseimtől hogy: szercsipuszcsy, csókolom a bimbód, basznám a fosód
2010. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem mert elkezd kombinálni
2010. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem aki mondta az még sosem mondta eddig hogy szeret. Mostmeg csak így bedobja.
2010. jún. 1. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemigazán. Ezt a szót jobb inkább a szerelmednek mondani. Ha ilyet írnék valamelyik lány ismerősömnek, akkor biztos félreértené. 21/f
2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, én szoktam mondani, hogyha nagyon szomorú.

ezzel is bizonyítom neki, hogy én szeretem, és rám számíthat. nem kell ezen kombinálni, ha meg nem tudod biztosan, akkor kérdezd meg.

2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

MSN-en nem, de szóban igen.


Az MSN-t és hasonlókat nemszeretem olyan személytelenek. Szívesebben telefonálok, vagy találkozok azzal, akivel beszélni akarok.

2010. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nem mondom. max annyit h puszi de van amelyik még ezt is képes félreérteni... hát akk milenne egy szeretlekböl...
2010. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de úgy értem hogy szeretetből szeretem.
2010. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de úgy értem hogy szeretetből szeretem. x2
2010. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen
2010. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!